Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

1. Máj – Deň zatvorených ateliérov (livestream) 2020

1. mája 2020 @ 10:00 - 22:00

1. MÁJ BUDE!
Tentokrát však ako Deň zatvorených ateliérov.

10. výročie sme si predstavovali trochu inak. Chceli sme vás u nás privítať a zabávať sa od rána do noci. Teraz to však nejde a preto sme sa rozhodli doniesť 1.Máj k vám domov prostredníctvom livestreamu.
Uvidíte tak naše priestory, spoznáte tvorbu kreatívcov a zabavíte sa na kultúrnom programe. Vidíme sa 1. mája u vás doma!

Cieľom online programu je pripomenúť si naše najväčšie podujatie Deň otvorených ateliérov. Kvôli aktuálnej situácii vo svete a na Slovensku, nemôže byť naša budova pre verejnosť otvorená, preto príde náš program priamo k vám. Zároveň si týmto chceme pripomenúť 1.Máj ako sviatok práce. Mnohí z nás si v poslednom období, viac ako inokedy, uvedomili dôležitosť tejto hodnoty. Kultúrni a kreatívni pracovníci sú v súčasnosti jedným z najviac zasiahnutých sektorov.
Naša práca ste aj vy – diváci – robíme to pre vás!

NA ČO SA MÔŽETE TEŠIŤ?
Program bude prebiehať počas celého dňa.
Ráno započne tradične detským predstavením a doobeda sa uskutoční aj online vernisáž, na ktorej vám predstavíme Tomáša Klepocha a jeho tvorbu na obálkach kníh vydavateľstva Absynt. Rovnako cez svoje obrazovky uvidíte aj aktuálnu výstavu fotiek od Borisa Németha. Prostredníctvom videí sa predstaví pár našich ateliérnikov svoju tvorbu, či aktuálne novinky. V online vydaní Čau o piatej herec SND Robo Roth prečíta text nášho popredného básnika a prozaika Ivana Štrpku, ktorého publikácie vyšli vo vydavateľstve pôvodnej slovenskej tvorby KK Bagala. Počas livestream diskusie sa budete môcť aj vy priamo zapojiť a reagovať prostredníctvom vašich otázok. Ako bonus sme pre vás pripravili ukážku fotiek a videí z predchádzajúcich deviatich ročníkov 1.Mája – Dňa otvorených ateliérov. Medzi jednotlivými časťami programu si deň budete môcť spestriť hudobnými setmi lokálnych djov.

Podrobný program pribudne už čoskoro.
Buďte s nami online!


Partnerom živej kultúry v Novej Cvernovke je Nadácia VÚB banka.

Podrobnosti

Dátum:
1. mája 2020
Čas:
10:00 - 22:00
Udalosť Kategória:
https://www.facebook.com/events/2727884907443853

Miesto udalosti

Nová Cvernovka
Račianska 1575/78
Bratislava,83102SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy