12h Park Run 2022

[SK]
12h beh v parku
RoniRun Club a RBC Tomášikovo Vás pozývajú na 12 hodinovú bežeckú akciu v krásnom prostredí, v parku pri kaštieli v Tomášikove.
Účelom akcie, je prilákať čo najviac ľudí do prírody a motivovať každého na pohyb, preto každý, kto príde a zabehne aspoň jedno kolo v parku, bude víťazom a dostane diplom a tí, ktorí absolvujú minimum 5 kôl (10km) dostanú aj medailu!
1 kolo v parku je 2,00 km. Odbehnuté kilometre si každý bude merať sám a je jedno či prídete ráno o 8-ej, alebo večer o 18-tej, dôležité je, aby ste zabehli aspoň 1 kolo počas trvania akcie.
Dátum podujatia: 25.6.2022, štart od 8:00, koniec o 20:00
Miesto: Park pri kaštieli v Tomášikove
Účasť na podujatí bude zadarmo.
Registrácia bude online (čoskoro bude spustená), alebo na mieste. Každý, kto sa zaregistruje online do 19.6.2022, môže uviesť svoju prezývku na štartovnom čísle.
Sprievodné programy: Detské behy, Najrýchlejší bežec (1 kolo v parku na čas), zumba, gymstick, salsation, penová party, atď. (program sa môže zmeniť)

Ďalšie informácie čoskoro zverejníme na facebookových stránkach RoniRun Clubu a RBC Tomášikovo.

Upozornenia a informácie: Preteky sa uskutočnia za každého počasia. Usporiadateľ nezodpovedá za škody spôsobené počas pretekov. Zdravotná služba bude zabezpečená. Každý pretekár štartuje na vlastnú zodpovednosť a je povinný rešpektovať vyhlášku o pravidlách cestnej premávky.
Ďalšie informácie čoskoro zverejníme.

[HU]
12 órás park futás
A RoniRun Club és az RBC Tallós szeretettel meghív mindenkit egy 12 órás futó fesztiválra a csodás Tallósi kastélyparkba.
A rendezvény célja minél több embert kicsalogatni a természetbe és motiválni a mozgásra, ezért mindenki győztes lesz, aki legalább egy kört teljesít a parkban, és még egy Emléklapot is kap. Aki legalább 5 kört (10km-t) teljesít, azt éremmel is megjutalmazzuk.
A parkban 1 kör 2,00 kilométer. A kilométereket mindenki saját magának számolja, és mindegy hogy reggel 8, vagy este 18 órakor fut, a lényeg, hogy teljesítsen legalább egy kört a rendezvény ideje alatt a parkban.
Rendezvény dátuma: 2022. 06. 25., kezdés 8:00, befejezés: 20:00
Helyszín: Tallósi kastély park
A rendezvény ingyenes.
Nevezés: online (hamarosan indul), vagy a helyszinen. Aki 2022.06.19.-i benevez, az feltuntetheti a becenevét a rajtszámán.
Kisérő rendezvények: gyermek futás, leggyorsabb futó, zumba, gymstick, salsation, hab parti, és egyéb (a program változhat)

A további információkat hamarosan közzétesszük a RoniRun Club és az RBC Tallós facebook oldalán.

Figyelmeztetések és információk: A verseny bármilyen időjárás esetén megvalósul. A verseny ideje alatt okozott károkért a rendezők nem felel. Az egészségügyi szolgálat biztosított. Az összes versenyző saját felelősségére versenyez, és köteles betartani a közúti közlekedés szabályait.


Publikovaný

v

od

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár