Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

19. Pezinská Bubnovačka 2021

19. júna 2021 @ 18:00

Tento krát Pezinská Bubnovačka už oslávi svoj posledný teenegerský rok, ma devätnásť 🙂 Je to dzífčina jak lusk a pozýva vás všeckých na bubnový žúr ktorý bude sobotu 19.6. na klasickom fleku Kamennom dome nad Pezinkom ( 48.299302, 17.232863 ).
Budú vrtké rytmy, bubniská a kadejaké iné nástrojenstvo, ohene, tanečky, svatojánske mušky a hlavne ty, Tak zoberte kamarátov, dolaďte blany na bubniskách a vidíme sa.

19. Pezinská Bubnovačka začína okolo 18:oo a končí v nedohľadne 🙂.

Pezinské bubnovačky sa konajú každoročne od roku 2003 nad Pezinkom pri Kamennom dome okolo letného slnovratu. Ide o voľné stretnutie bubeníkov hrajúcich na africké a etno bubny pripadne hocičo iné. Bubnavačka je čistý JAM, kto si chce zahrať – ten si zahrá. Bubnovačka je robená formou DIY (urob si sám) a je tu pre každého mierumilovného človeka. Neraz sa strhne fireshov či divoké tance s pivem a vínem 🙂. Toto okrúhle výročie chystáme aj pár prekvapení …
A TAK SE NEONDZI A DONDZI – ZABÚCHAC !

PS: – par dôležitých info: Kedže situácia okolo koróny ešte úplne neodznela, je treba dodržiavať opatrenia ktoré vydáva úrad verejného zdravotníctva SR (viac aktuálnych info nájdete tu: https://korona.gov.sk/ ).
Taktiež už pár rokov platí zákaz vjazdu autom do Pezinských vinohradov. Výnimku majú len majitelia vinohradov (treba sa preukázať povolenkou). Preto ak idete autom treba ho odstaviť dole pred zákazom a dať si cca 15 minutovú prechádzku a pokochať sa výhľadmi na Pezinok a vinohrady 🙂. PK bubnovačka sa koná v lese, pohyb tam je na vlastnú zodpovednosť, teda ak na vás náhodou padne konár, alebo si vyvrtnete členok, je to len na vašej zodpovednosti…

Dávajte si preto na seba pozor 🙂

Podrobnosti

Dátum:
19. júna 2021
Čas:
18:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/344344110434973

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Súhlasím so zásadamiPrivacy