Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

5. ročník Dní otvorených dverí spojených so samozberom levandule 2020

11. júla 2020 @ 10:00 - 19. júla 2020 @ 19:00

OD SOBOTY 11.7 DO NEDEĽE 19.7. alebo DO VYZBIERANIA 🙂 každý deň od 10 do 19 hod.

Milí priaznivci levandule, srdečne vás pozývame na 5.ročník Dní otvorených dverí a samozber na našom fialovom políčku 🙂 Udalosť bude trvať minimálne celý týždeň, prípadne aj dlhšie – do vyzbierania. Začíname víkendom, ale kľudne si návštevu a zber môžete odložiť aj na niektorý deň v týždni, levandule je dosť pre každého.

V tieto dni si u nás budete môcť sami nazbierať dva druhy levandule lekárskej, odfotiť sa s množstvom tematických rekvizít a radi vám poradíme ako sa správne starať o tú vašu levanduľu a na čo všetko sa dá využiť. Budú tu na vás čakať aj rôzne levanduľové produkty priamo z našej výroby, malé občerstvenie a ďalší zaujímavý tematický sortiment.

Pri vstupe do areálu si môžete zakúpiť papierovú taštičku o veľkosti 29x22x10 cm za cenu 5 eur a sami si do nej nazbierať levanduľu.
Návštevníkov prosíme, aby si v súvislosti s hygienickými opatreniami priniesli svoje vlastné nožnice. Požičiavame ich aj na mieste, budú sa pravidelne dezinfikovať.
Platba je možná len v hotovosti.
Areál je bezbariérový. Zvieratká sú u nás vítané.

Nie je povinné si zakúpiť tašku na samozber, vstup je zdarma, návštevníci sa k nám môžu prísť len pozrieť alebo sa odfotiť a užiť si atmosféru.

Návštevníkov žiadame, aby dodržiavali pokyny na strihanie, ktoré dostanú pri vchode, nosnosť jednotlivých rekvizít a brali ohľad na rastliny a na seba navzájom a dodržiavali od seba 2 m odstup. V areáli bude niekoľko našich pracovníkov, ktorí budú dohliadať na strihanie a priebeh akcie, neváhajte sa na nich obrátiť s akoukoľvek otázkou. Zároveň upozorňujeme, že v čase kvitnutia je na poli zvýšený výskyt včiel a vstup do areálu je na vlastné riziko.

Levanduľové pole sa nachádza za obcou Malé Leváre, v rekreačnej oblasti Rudava, cesta je za dedinou vyznačená tabuľkami s názvom LEVANDULAND, bližšie info ako sa k nám dostať a mapu nájdete na www.levanduland.sk v sekcii Navštívte nás, prípadne stačí zadať do google maps Levanduľa zo Záhoria. Parkovanie je možné na parkovisku pred areálom a na trávniku pozdĺžne pri ceste.

Tešíme sa na vašu návštevu! 🙂

Podrobnosti

Začiatok:
11. júla 2020 @ 10:00
Koniec:
19. júla 2020 @ 19:00
Udalosť Kategória:
https://www.facebook.com/events/695980391185868

Miesto udalosti

Levanduľa zo Záhoria
Malé Leváre,908 74CZ+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy