Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Advent na Hrade 2019

30. novembra 2019 @ 12:00 - 21. decembra 2019 @ 21:00

Advent na hrade je podujatie pre rodiny s deťmi, ktoré je plné dobrého jedla, pitia, programu a nezabudnuteľnej atmosféry.
Tak ako po ostatné roky aj tento krát zavítajú na Bratislavský hrad moderné aj ľudové kapely, divadelné súbory s vianočnými aj veselými, detskými predstaveniami a v neposlednom rade charitatívne organizácie, ktorým môžete aj vy pomôcť počas adventných dní.

Otvorenie Adventu na hrade je už 30. novembra. Ľudová, cimbalová kapela Fidlikanti nám zahrajú do rytmu o 17:00 a vianočné stánky budú plné voňavých dobrôt. Varené víno, medovina, pravá mäsová cigánska či lokše plnené husaciou pečienkou. To všetko patrí na ozajstné Vianočné trhy. Pre deti je pripravený veselý kolotoč, živé zvieratka a krásny, drevený betlehem. V teple galérie si môžu zohriať rúčky a počúvať vianočné príbehy, ktoré budú súčasťou Vianočnej čitárne plnej zaujmavých aktivít a neskutočných príbehov zo stránok kníh.

Počas Adventu na hrade budete mať možnosť naučiť sa modelovať vianočné ozdoby zo šúpolia, maľovať adventné motívy na sklo či vyrobiť ozdoby pomocou 3D tlačiarne.

6.12. príde na Západnú terasu malý cirkus a cez víkend dokonca aj cirkusové predstavenie či predstavenie Vianočného príbehu.

14. a 15. decembra dáme priestor charitám a neziskovým združeniam, ktoré nám pripomenú, že čas Vianoc je aj čas milosrdenstva a pomoci bližnému. Ak máte doma deky, oblečenie, hračky či veci pre zvieratka, ktoré už nemajú využitie, doneste ich cez víkend na hrad a podelte sa o ne s tými, ktorí to potrebujú.

Posledný víkend, 22. decembra sa predvedie Šermiarska spoločnosť s dobovým predstavením a výstavou zbraní. Zakončené to všetko bude detskou diskotékou a veľkou párty za taktovky live DJov!

Podrobnosti

Začiatok:
30. novembra 2019 @ 12:00
Koniec:
21. decembra 2019 @ 21:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/1386423101513444

Miesto udalosti

Advent na hrade
zamocka
Bratislava,SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.