Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

ART IN PARK Trenčianske Teplice 2020

28. augusta 2020 @ 16:00 - 30. augusta 2020 @ 19:00

Multižánrový festival ART IN PARK prichádza opäť do Trenčianskych Teplíc! Už po piatykrát spojí film, výtvarné umenie, divadlo a hudbu, ktoré opäť doplní o bohatý sprievodný program. Festival každoročne víta rodinky s deťmi, mladých ľudí, milovníkov umenia aj návštevníkov kúpeľného mesta. Tešíme sa na všetkých 28. – 30. augusta v parku Trenčianskych Teplíc!

? Filmová spolupráca vzniká v kreatívnej spolupráci s ARTKINO Metro pod vedením Braňa Holého. Viac info o téme a výbere filmovej časti predstavíme už čoskoro.

? Hudobná sekcia do parku opäť prinesie koncerty slovenských kapiel a príležitosť predstaviť sa opäť majú aj mladé lokálne talenty.

? Výtvarné umenie bude vznikať pod taktovkou umelca Milana Stanca, ktorý sa so svojim kreatívnym tímom postará o vytvorenie pôsobivých umeleckých inštalácii a dekorácií parku. Návštevníci tak budú môcť spoznať mladých slovenských výtvarníkov a ich diela priamo v parku – galérii pod holým nebom.

✏️ Obľúbenou súčasťou festivalu je market plný handmade značiek, chill-out a gastro zóna, kreatívne workshopy a ďalšie sprievodné aktivity v rámci programu.

Festival ART IN PARK návštevníkom prináša občianske združenie Cultura, eventová agentúra SPICYBROWN – Špecialisti na eventy, Oblastná organizácia cestovného ruchu Trenčianske Teplice a naši partneri.

Na program v parku je vstup voľný.
Web podujatia: www.artinpark.sk

Podrobnosti

Začiatok:
28. augusta 2020 @ 16:00
Koniec:
30. augusta 2020 @ 19:00
Udalosť Kategória:
https://www.facebook.com/events/298155278169095

Miesto udalosti

Kúpeľný park
Trencianske Teplice,914 51SK+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy