Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Beánia Ekonomickej Univerzity 2019

16. októbra 2019 @ 21:00 - 17. októbra 2019 @ 4:00

Aj keď sa semester nekompromisne začal bez toho, aby nás niekto upozornil my máme chuť na najväčšiu párty semestra☝? Ani tento rok vás nenecháme sa len tak mesiac učiť bez odmeny? To predsa nejde!
.
Práve preto, presne na deň od začatia semestra máme pre vás pripravenú mocnú párty Beániu Ekonomickej univerzity v Bratislave, ktorá bude 16. októbra 2019 v Refinery Gallery?
Tohto ročný lineup je tak nadupaný, že ani jedno miesto nezostane voľné a žiaden pohár nezostane prázdny ?
.
V našom playliste interpretov si každý nájde to svoje.
Tento rok sa na našej scéne PRVÝ KRÁT predvedie ČESKÝ interprét Ben Cristovao aby spolu s Pil C urobili veľký bordel! Miesto na stage prenechajú aj reggae kapele Medial Banana ?, Billy Barman a na koniec DJ Richard Reynolds?
.
A aby sme neboli sebeckí, že myslíme len na seba tento rok budeme bez slamiek a budeme separovať ? Preto jedinou tvojou úlohou od teraz až do veľkého dňa „B“ je naučiť sa, kam sa hádže plast♻️? a sledovať stránku eventu kedy bude spustený predaj?
.
Tak zober papir a píš! ??Pretože iba prvých 2000 lístkov predaných v škole bude zapojených do súťaže o novučičký Volkswagen Passat na víkend???‍♀️?
.
?CENY LÍSTKOV ?
.
Normal 8,99 – 100 ks VYPREDANÉ | SOLD OUT
Normal 9,99 – 500 ks VYPREDANÉ | SOLD OUT
Normal 11,99
VIP 16,99
.
Lístky môžeš kúpiť aj online na:
? http://bit.ly/najlepsia_party_semestra ?
.
?Kúpou lístka získavaš 15% zľavu na všetok sortiment v EUBA FANSHOPE, ktorí sídli v Novej budove našej Univerzity?
.
‼️ Je nám jedno CHSKÝM prídeš ale toto si nemôžeš nechať ujsť ‼️

??ENGLISH??

Even though the semester is full on without a doubt, we feel like throwing the biggest party! We wouldn´t let you just study hard without any reward, ain´t no chance! That´s why we´ve prepared extensive party – Beánia of the University of Economics in Bratislava, happening on October 16, 2019 in Refinery gallery.With the lineup so strong, no ticket will be left behind and no cup empty.The playlist is made to fit everyone. For the FIRST TIME from Czech Republic a singer Ben Cristovao is coming and together with Pil C, they will make sure it will be a colossal party! Reggae group Medial Banana, eye candy Billy Barman and, of course last but not least DJ Richard Reynolds. To lend a helping hand in saving the planet, this year, there will be no straws and we´ll separate the waste. So your only homework is to check the bins for plastic.Also, don´t miss your chance to win the new Volkswagen Passat for the weekend as only first 2000 people will have the chance to win ‼️

Podrobnosti

Začiatok:
16. októbra 2019 @ 21:00
Koniec:
17. októbra 2019 @ 4:00
Udalosť Kategória:
http://bit.ly/najlepsia_party_semestra

Miesto udalosti

refinery gallery
Slovnaftská
Bratislava,824 12SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy