Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Bojnický klobásový festival 2019

4. októbra 2019 @ 7:00 - 5. októbra 2019 @ 23:59

Milí priatelia, dobrý večer. Máme pre Vás informácie, na ktoré iste mnohí netrpezlivo čakáte. Prinášame Vám prehľad informácií, čo všetko sa vlastne uskutoční 4.-5. októbra 2019 na hornom parkovisku Kúpeľov Bojnice, nad Hotelom Regia.

Uskutoční sa tu podujatie s veľavravným názvom Bojnický klobásový festival 2019 a budú to dva dni plné zábavy, gastrozážitkov a skvelého relaxu spojeného s tradičným jarmokom v magickom prostredí neďaleko Zámku Bojnice, Zoo Bojnice, Kúpaliska Čajka a samozrejme Kúpeľov Bojnice a Výhliadky Čajka v oblakoch.

Ako už teda názov napovedá, hlavným bodom programu mimo vystupujúcich bude nepochybne medzinárodná súťaž vo výrobe klobás, ktorá sa v Bojniciach uskutoční vôbec poprvý krát, no už teraz je jasná účasť tímov z viacerých krajín Európy a súťažiť sa bude podľa overených tradícií v troch pásmach a tiež špeciálnych kategóriách. V piatok 4. októbra 2019 budú mať priestor na súťaženie zástupci škôl, vzdelávacích inštitúcií a iných inštitúcií a sobota 5. októbra 2019 je venovaná súťaži pre tímy zo širokej verejnosti, oba dni samozrejme o hodnotné ceny. Pripravená je pre Vás tiež súťaž vo varení guláša a ďalšie, menšie, no o tých obšírnejšie až o pár dní.

Vieme však, že väčšinu z Vás najviac zaujímajú otázky ohľadne programu a vstupného. Je nám cťou, že Vám môžme v tejto chvíli oficiálne predstaviť oboje naraz. Z plagátu ste mená už určite vyčítali, no nevedeli ste, že v piatok 4. októbra 2019 sa na Vás už teraz teší moderátor Tuli Vojtek a skupiny ABBA Stars, Gladiator, Playground, Backspace, DJ Laci Kotlár a ďalšie a sobote 5. októbra 2019 bude dominovať ako moderátor najmä Marián Čekovský, ktorý tiež vystúpi s celou kapelou! 🙂 Samozrejme ako moderátora tiež uvidíme Tuliho Vojteka a vystúpia aj SENZUS, Dominika Mirgová, Dominika Titková & friends, Ľudové mladistvá, Funny Beans, The Cellmates a ďalší. Upozorňujeme, že zmena programu je vyhradená a k programu zverejníme ešte obšírnejší článok neskôr.

Vstupné bude rozdelené do niekoľkých kategórií, dospelí(16r. a vyššie) budú mať vstup na celý festival t.j. piatok+sobota za 15eur, zvlášť na piatok alebo zvlášť na sobotu za 10eur.
Deti od 4 do 15 rokov a osoby s preukazom ZŤP budú mať vstup na celý festival t.j. piatok+sobota za 8 eur a zvlášť na piatok alebo zvlášť na sobotu za 5 eur. Deti do 4rokov veku majú vstup zdarma.

Toto všetko bude v dokonalom prepojení s tradičným jarmokom plným zaujímavého a samozrejme aj chutného tovaru a remeselných výrobkov, ktorý Vám predajci vďačne predvedú, či dajú ochutnať.
Záujemci o miesta na stánkový predaj, hláste sa, prosím, na e-mail janka@musicdrive.sk, kde sa zaručene dozviete všetky podrobnosti a požiadavky.

Nesmierne sa už teraz v mene Kúpeľov Bojnice tešíme na Vašu návštevu a dúfame, že sa 4.-5. októbra 2019 stretneme na Parkovisku nad Kúpeľmi Bojnice skutočne v hojnom počte a oslávime spolu novovznikajúci sviatok gastrozážitkov a zábavy v prekrásnom prostredí čarovných Bojníc.

Podrobnosti

Začiatok:
4. októbra 2019 @ 7:00
Koniec:
5. októbra 2019 @ 23:59
Udalosť Kategória:
https://www.facebook.com/events/924061311275920

Miesto udalosti

Kupele Bojnice
Kúpeľná 404/2, 972 01 Bojnice - kúpele, Slovakia
Bojnice,SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy