Burza starožitností s remeselnými trhmi. Starožitníci, pekár, mäsiar a veľa iného 2023

Na kaštieli Jablonica sa pravidelne koná Burza starožitností s remeselnými trhmi a to vždy druhú sobotu v mesiaci od apríla do novembra kde sa zúčastňuje až 200 starožitníkov so svojimi klenotmi. Areál kaštieľa je skrášlený stredomorskými rastlinami ako napríklad 300 ročné olivovníky, palmy, citrusy a mnoho iného, ktoré si môžete aj kúpiť do svojej záhrady. V roku 2023 sa otvára aj miestnosť pre rôzne stretnutia, prezentácie, výstavy a oslavy s možnosťou si vychutnať kávu alebo kvalitné vínka. Remeselníci a lokálni výrobcovia zase prezentujú a predávajú svoju tvorbu.
(Akcia sa koná bez ohľadu na počasie, nevolajte nám prosím, či to platí, naozaj to platí vždy a pred akciou nestíhame zdvíhať telefón)

Navyše v júni: prehliadky po prízemí kaštieľa s výkladom v dobových kostýmoch (prvá od 10:00)

Vstupné návštevníci: príspevok v dobrovoľnej výške venovaný na záchranu kaštieľa a organizáciu burzy
Vstupné pre predávajúcich: máte možnosť si rezervovať miesto.
Nájom od 10€ (píšte mail na festival@kastieljablonica.sk alebo sms).
Kontakt: 0911 388827 (počas pracovných dní a v sobotu do 16:00). Pri ročnom predplatnom máte zľavu na miesto a predajné miesto máte vopred predrezervované na celý rok 2023. Preto neváhajte s rezerváciami na najbližších 6 akcií

Pozor!! V roku 2024 sa bude konať Burza starožitností vždy 3. sobotu v mesiaci už od februára do novembra 2024. Predplatenie miest na rok 2024 sa bude dať od októbra 2023.


Publikovaný

v

od

Značky: