Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Ďeň modranského vína 2024

13. apríla 2024 @ 12:00 21:00

Známy Deň modranských pivníc sa stal Dňom modranského vína. Privítajte jar s pohárom v ruke a zažite najväčšiu oslavu vína 13. apríla 2024 v Modre — v hlavnom meste vína.

Svoje pivnice, podbránia, dovory či záhrady otvorí až 40 vinárstiev priamo v Modre ale aj v Harmónii a na Kráľovej. Jednotlivé vinárstva bude prepájať bezplatná kyvadlová doprava.

Keďže najviac vinárstiev je priamo v centre mesta alebo v pešej dostupnosti, pripravili sme aj bohatú gastro zónu na námestí. Nájdete tu pestrú ponuku streetfoodového jedla, lokálne aj zahraničné syry, koláče, kávu aj nealko nápoje. Okrem toho tu budú aj vinári, ktorí v Modre hosťujú alebo chcú byť k návštevníkom bližšie.

Pripravujeme aj sprievodný program vo forme Debát (nielen) o víne s Ludwigom Baginom, s ktorým si budete môcť overiť aj svoje znalosti o víne v zábavnom kvíze.

Premiérovo budete môcť zažit aj tmavú degustáciu v kamennej pivnici vinárstva Malé divy. Staňte sa na chvílu degustátorom či someliérom a zažite skvelý pocit, ktorý prináša slepá degustácia vín.

Viac informácií nájdete na www.vinozmodry.sk

45€

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.