Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Design POP UP

16. novembra 2019 @ 15:00 - 19:00

Design POP UP je podujatie na ktorom sa prepoja svety výnimočných značiek BIELA, METAFORMI, BAGBET a CORD DECKER. Spája ich nielen svet udržateľnosti, dizajnu, ale aj minimalistickej krásy.

BIELA zakladá svoju tvorbu na geometrických košeľových prvkoch a jemných odtieňoch so základom bielej farby. Svojou farebnosťou a dizajnom symbolizuje voľnosť, úprimnosť prevedenia a strohý minimalizmus. Značka vnáša nadčasovosť do každodenného života v spojení kvalitnej lokálnej výroby a spoľahlivých materiálov. Za jej studeným vizuálom sa skrýva láska k jednoduchosti, kvalite a jedinečnosti.

METAFORMI je značka zastrešujúca ručne vyrábané šperky z autentických materiálov – z mramoru a mosadze od autorky Tatiany Lesajovej. Všetky objekty sú jedinečné – zachytávajú kúsok kresby nerastu, ktorá vznikala po tisícročia – každý šperk je preto jediným originálom.
Na pop-upe bude predstavená nová kolekcia, ktorá prinesie ďalšie – nové materiály – kamene, kov i farebnosť.

BAGBET je dizajnérske štúdio, ktoré sa zameriava na spracovanie textilného odpadu. Našou prioritou je byť ohľaduplný voči prírode. Snažíme veciam vdýchnuť nový život a vnášať tak ekológiu do každodenného života.

CORD DECKER pôsobí nepretržite od leta 2015 a jeho kľúčovými vlastnosťami je modernita a minimalistický dizajn s chuťou individuality. Našou hlavnou myšlienkou je byť pôvabný v každej situácii a zároveň odvážny, prečo sú navrhnuté jednotlivé kolekcie.

Pozývame vás 16. novembra, v sobotu, do priestorov Bless x Nu Spirit na Medenej 16.

Tešíme sa na vás.

Vstup voľný.

Podrobnosti

Dátum:
16. novembra 2019
Čas:
15:00 - 19:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/430164967576418

Miesto udalosti

Bless X Nu Spirit
16 Medená
Bratislava,811 02SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.