Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Doma Dobre 2019

8. decembra 2019 @ 13:00 - 17:30

Návštevníci šiesteho ročníka Doma Dobre uvidia aj tento rok fantastickú show holandskej ska-rockovej kapely BAZZOOKAS. V nocľahárni zaznie aj bratislavský rokenrol v podaní Saténových rúk a temperament a podtatranskú živelnosť prinesú Lomnické Čháve. Koncerty budú v nedeľu 8. decembra v nízkoprahovej nocľahárni sv. Vincenta de Paul od 14.00. Súčasťou akcie bude aj beseda o bezdomovectve, výstava fotiek, videoprojekcie a detský kútik (v ktorom sa predstaví Notovy Danny a divadlo Ministerstvo nápadov – Divadielko Maťo). Vstup na koncert je podobne ako po minulé roky bezplatný. Dobrovoľným príspevkom môžete pomôcť ľuďom bez domova.

Ako sa k nám dostanete:
https://goo.gl/maps/bgLgZp8nd7G2
MHD: Autobusy 61 a 96 (zastávka Fafruny), potom peši do nocľahárne (cca 1 km)

Ako môžete pomôcť?
•Vstup na koncert je bezplatný, počas koncertu môžete venovať dobrovoľný príspevok, vďaka ktorému pracovníci Depaul Slovensko zabezpečia ľuďom bez domova nocľah alebo jedlo
•Poslaním prázdnej SMS na číslo 827 podporíte prácu s ľuďmi bez domova sumou 3 €
•Prispieť môžete aj neobmedzene cez www.depaul.sk
•Príspevkom v Depaul stánku – za čo dostanete pekné tričko, tašku, odznak

_______________________________________
EN
The attenders of the sixth edition of Doma Dobre will get to see a fantastic show by the Dutch ska-rock band Bazzookas this year again. The night shelter will also feature Bratislava rock’n’rolll delivered by Saténové Ruky and the temperament and impulsiveness from under the Tatra Mountains presented by Lomnické Čháve. The concerts will be held in the low-threshold night shelter of St. Vincent de Paul on Sunday, 8 December, from 2 p.m. The event will also include a discussion on homelessness, an exhibition of photos, video projections and a children’s play area (featuring Notový Danny and the theatre Ministerstvo nápadov). Admission to the concert is free, as in previous years. However, you can help the homeless by making a voluntary contribution.

Podrobnosti

Dátum:
8. decembra 2019
Čas:
13:00 - 17:30
Udalosť Kategória:
https://www.facebook.com/events/748113432332890

Miesto udalosti

Pohoda Festival
Trencin,91101SK+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy