Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Dračie dni – Bratislavský hrad 2023

19. augusta 2023 @ 10:0020. augusta 2023 @ 19:00

Dračie dni sú originálny rozprávkový festival pre celú rodinu. Tentokrát vás pozývame zažiť príbeh o kráľovskej svadbe, počas ktorého nás spoločne čaká množstvo smiechu aj úskalí. Dráčik Arnošt sa naučí novým schopnostiam a mladému kráľovskému páru medzičasom poriadne zamieša plánmi bosorka. Tešiť sa však môžete aj na celkom nový štýl zážitku. Predstavenia a hravé úlohy Dračích dní sú totiž súčasťou jediného príbehu. Nestačí sa teda len pozerať! Aby sme spoločne zlomili bosorkinu kliatbu, musíme sa prv vybrať na rozprávkovú pátraciu výpravu. Splnením úloh v piatich kráľovských komnatách získate časti k čarovnému zaklínadlu. Každé z detí, ktoré pomôžu zachrániť princeznú, oceníme Rádom dračieho kráľovstva!

Príbehom vás prevedú skúsení herci, ktorých poznáte z divadla aj televíznych obrazoviek. V hlavných úlohách sa môžete tešiť na Marka Igondu, Anikó Vargovú, Mária Zeumera, Ivanu Kološovú a Davida Kakaša. Rozprávku navyše dotvorí unikátna atmosféra slovenských hradov a zámkov.

Počas víkendu na Bratislavskom hrade sa uskutočnia 4 samostatné podujatia. Vstupenky a všetky informácie nájdete na ➡️www.DracieDni.sk⬅️. Vstúpte s nami do rozprávky!

Podrobnosti

Začiatok:
19. augusta 2023 @ 10:00
Koniec:
20. augusta 2023 @ 19:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
http://www.draciedni.sk/

Miesto udalosti

Bratislavský hrad / Bratislava Castle
Zámocká 2
Bratislava, 81101 SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.