Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Eastside Heroes Vol.1: Ako vybudovať lokálny inovačný ekosystém Made in KE 2021

30. marca 2021 @ 18:00 - 19:30

Košice sú spájané s kreatívnym priemyslom, ktorý je jedným z pilierov inovačného ekosystému a novej ekonomiky v meste. Neodmysliteľnou súčasťou kreatívneho priemyslu sú hry. Geniálne spojenie technológií a vizuálneho umenia, scenáristiky a mnohých ďalších tém patrí dnes medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce odvetvia podnikania.

Aký dopad na kvalitu života v meste môže mať kreatívny a herný priemysel? Ako vyzerá spolupráca vývojárov a inovátorov v meste a s mestom? Dá sa vybudovať vývojárske štúdio v Košiciach? Čo sú najväčšie radosti, starosti a výzvy tejto práce a aká bude budúcnosť herného sveta?

O hrách v Košiciach, ich mieste v meste a v inovačnom ekosystéme budeme hovoriť spolu s Petrom Nagyom zo štúdia Grindstone, ktoré má na svojom konte už niekoľko herných titulov, a s Michalom Hladkým, riaditeľom Creative Industry Košice (CIKE).

Eastside Heroes je koncept podujatí, ktorý prezentuje to najlepšie z východného Slovenska vo svete podnikania, startupov, kultúry a umenia. Séria podujatí vznikla ako súčasť projektu Košice 2.0 a jej úlohou je motivovať ľudí na východe v začiatkoch ich podnikania, poradiť im, ako prekonať úvodné prekážky, nájsť inšpiráciu a nové možnosti spolupráce.

Moderuje: Peter Kolesár

Na podujatie je potrebné sa registrovať prostredníctvom tohto formulára https://forms.gle/1BdfxE6oAiy71psq9. Pred začiatkom podujatia vám zašleme email s bližšími informáciami o tom, ako môžete prenos sledovať.

Podrobnosti

Dátum:
30. marca 2021
Čas:
18:00 - 19:30
Udalosť Kategórie:
,
https://www.facebook.com/events/220411423107903

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy