Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

EURÓPSKA NOC VÝSKUMNÍKOV 2020

27. novembra 2020 @ 9:00 - 19:00

Pandémia koronavírusu, ktorá zasiahla celú Európu sa nevyhla ani organizácií Európskej noci výskumníkov. V dôsledku toho sa po prvýkrát od svojho vzniku namiesto posledného septembrového piatku festival vedy v celej Európe uskutoční 27. novembra 2020 a v zmenenom formáte.

Aj tento rok chceme pripraviť pútavý program pre čo najširšie publikum, preto presúvame naše aktivity do online priestoru a do škôl po celom Slovensku a môžete sa tešiť na novú podobu ENV.

Mottom tohto ročníka je „Veda bez hraníc“, ktorým chceme poukázať na to, že výskum a inovácie prekračujú nielen geografické hranice, ale zachádzajú aj za hranice bežného poznania. Rapídny technologický rozvoj a nebývalý vedecký pokrok, ktorý momentálne zažívame, je výsledkom otvoreného myslenia výskumníkov a inovátorov zo všetkých kútov sveta, čo sa ešte výraznejšie ukázalo v posledných mesiacoch v súvislosti s koronavírusom.

Všetky informácie a novinky nájdete na www.nocvyskumnikov.sk.

Festival každoročne organizuje Slovenská organizácia pre výskumné a vývojové aktivity – SOVVA, Slovenská akadémia vied, CVTI SR a portál EURACTIV.sk.
Tento projekt je financovaný z programu Európskej únie na podporu výskumu a inovácií Horizont 2020 v rámci grantu Marie Skłodowska-Curie grantová zmluva číslo 954862.

Partneri:
Marie Skłodowska-Curie Actions

#nocvyskumnikov2020 #veda #vyskum #inovacie #popularizaciavedy #STEM
#MSCAnight

Podrobnosti

Dátum:
27. novembra 2020
Čas:
9:00 - 19:00
Udalosť Kategórie:
,
https://www.facebook.com/events/1658372427663103

Miesto udalosti

Slovensko
Bratislava,SK+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy