Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Festival Tužina Gro(o)ve 2020

24. júla 2020 @ 13:00 - 26. júla 2020 @ 10:00

Existujú miesta, ktoré málokto pozná a existuje hudba, ktorá takéto miesta prirodzene dopĺňa. Spolu si ich vychutnáte na festivale Tužina Gro(o)ve.

Oáza na okraji lesov, ohraničená pohoriami Strážovských vrchov a Malej Fatry, to je Hatalisko v obci Tužina neďaleko Prievidze. Od roku 2016 tu pre vás každoročne pripravujeme festival skvelej hudby, oddychu a chutného jedla pre všetky vekové kategórie – festival Tužina Gro(o)ve. Aj v tomto roku otvárame jeho brány, preto neváhajte a príďte sa k nám zabaviť v dňoch 24. – 25. júla 2020.

Festival Tužina Gro(o)ve poskytuje priestor skôr alternatívnej hudobnej scéne rôznych žánrov od rocku, cez folk, blues, hip hop, až po experimentálnu a elektronickú hudbu. Svojim návštevníkom sa snaží predstavovať stálice hudobnej scény, ale aj nové projekty či začínajúce kapely prevažne zo Slovenska a Českej republiky, vrátane hudobníkov z okresu Prievidza.

Okrem hudby sa môžete zabaviť aj na rôznych sprievodných podujatiach – prednášky, prezentácie, premietania, aktivity pre deti, ale aj tradičný remeselný Gro(o)ve Market, Potulná čajovňa s vodnými fajkami či jedinečný stan venovaný primárne elektronickej hudbe – Elektrocentrála.

Vďaka priateľskému a otvorenému prístupu organizátorov, ale aj hostí, má každý návštevník pocit, že sem prirodzene patrí, že všetkých pozná a že sa tu môže cítiť skutočne uvoľnene a bezpečne. Túto atmosféru dotvára aj samotný areál festivalu v objatí okolitých hôr. Preto neváhajte, a kúpte si lístky na festival Tužina Gro(o)ve ešte dnes!

Line up (interpretov budeme postupne pridávať a predstavovať ich v samostatných postoch):
LONGITAL
Vojta violinist
Darkness Positive
Matej Tále
BUFET
KATARÍNA MÁLIKOVÁ
CHILL ON THE SUN
The Wilderness
Tomáš Gregor
Martin Geišberg
WWW Neurobeat
Tusté Baletky
Vydrapená Bužírka Punk System
Zoo And Aquarium

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Podujatie sa koná s finančným príspevkom Hudobný fond.

Web: www.tuzinagroove.sk
Facebook: https://www.facebook.com/TuzinaGroove/
Instagram: https://www.instagram.com/tuzinagroove/

!!! POZOR !!! Na festival Tužina Gro(o)ve 2020 je nevyhnutné zakúpiť permanentky ONLINE. Kúpa na mieste nebude možná v dôsledku zabezpečenia dodržania obmedzenej kapacity návštevníkov. Rodičia s deťmi do 150 cm sú povinní zakúpiť týmto deťom online permanentku za 0,00 €. Deťom vyšším ako 150 cm je nevyhnutné zakúpiť štandardnú permanentku.

Lístky na festival je možné zakúpiť tu:
https://tootoot.fm/en/events/5e4155f92c5ab10b5c1a5042

________________________________________________________
OPATRENIA A ODPORÚČANIA V SÚVISLOSTI S KORONAVÍRUSOM

Apelujeme na našich návštevníkov, aby sa správali zodpovedne a ohľaduplne k svojmu okoliu a ostatným návštevníkom a riadili sa nasledovnými opatreniami a odporúčaniami. Iba takto sa nám podarí užiť si dobrý festival bez zbytočných následkov:

1. Vstup a pobyt na mieste konania festivalu je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (ústa a nos) – nezabudnite si, prosím, vziať so sebou rúško, šál, alebo šatku. Rovnako si, prosím, vždy nasaďte rúško pri komunikácii s predajcami v gastro zóne a na Gro(o)ve Markete.
2. V prípade vzniku akútneho respiračného ochorenia (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie) treba zostať doma, nie sa zúčastniť festivalu.
3. Na festivale zvýšte, prosím, intenzitu umývania a dezinfekcie rúk – nezabudnite na dezinfekciu aj v prípade návštevy gastro zóny alebo Gro(o)ve Marketu.
4. Nepodávajte si s nikým ruky, a ak tak urobíte, platí bod 3.
5. Pri účasti na festivale a pri príchode a odchode z priestorov festivalu sa odporúča dodržiavanie rozostupov 2 m medzi osobami, to neplatí pre osoby žijúce v spoločnej domácnosti, partnerov, osoby vykonávajúce športovú činnosť, umelcov vykonávajúcich umeleckú činnosť, osoby usadené v hľadisku podujatí, osoby školiace voči osobám školeným, a iné osoby, ak z účelu hromadného podujatia vyplýva, že tento rozostup medzi zúčastnenými osobami nie je možné dodržať
6. V prípade, že se sa práve vrátili z rizikových krajín a neboli ste testovaný na COVID-19, odporúčame vám radšej zostať doma a nevystavovať ostatných riziku nákazy.
7. Rovnaké odporúčanie platí aj pre rizikové skupiny či ľúdí, ktorí pociťujú príznaky ochorenia COVID-19.

Ďakujeme vám za porozumenie a spoluprácu! Tešíme sa na vás!

Podrobnosti

Začiatok:
24. júla 2020 @ 13:00
Koniec:
26. júla 2020 @ 10:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://tootoot.fm/en/events/5e4155f92c5ab10b5c1a5042

Miesto udalosti

Tužina Groove
Hatalisko
Tuzina,97214SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.