Friday Mass Open Air 2019

Predpredaj lístkov za výnimočné ceny:
➡️Martin a okolie kupuje klasicky v kaviarni Čáry Máry
➡️Ak chceš využiť ONLINE predpredaj tak klikaj tu:
www.partymenu.eu/friday-mass-2019

Festival Friday Mass Open Air je už tradičnou každoročnou oslavou začiatku leta na martinskom kúpalisku. Je to stretnutie fanúšikov, kamarátov a DJov tanečnej elektronickej hudby. Počas svojej 5 ročnej existencie dáva festival priestor hlavne slovenským DJs, ktorí urobili pre našu scénu za tie roky veľa roboty a vybudovali ju do podoby akú ju poznáme dnes. Rovnako si myslíme, že domáci DJs majú u nás obrovskú podporu slovenského publika a preto staviame program hlavne na nich. Keď sme započali akciu nultým ročníkom v roku 2014, ani vo sne nás nenapadlo, že návštevnosť sa postupne stabilizuje na počte xxxx ľudí. Je to pre nás veľká satisfakcia, ale aj záväzok posúvať akciu, v rámci našich možností vpred. Výnimkou nebude ani nasledujúci 6ty ročník. V tejto chvíli môžme prezradiť že na akcii sa môžete tešiť hlavne na:

➡3 STAGES
➡VIAC AKO 30 TOP SK DJs
➡EDM / HOUSE / TECHNO / DnB / URBAN / ELECTRONICA
➡SOUND/LIGHTS/FX
➡OHŇOSTROJ a mnoho ďalších prekvapení…

Festival #FMOA je svojou atmosférou najvzrušujúcejší event tohoto typu v žilinskom regióne a práve preto bude aj tento rok našim cielom odpáliť začiatok letných prázdnin veľkolepo a stretnúť sa v duchu nášho starého hesla: MUSIC IS THE MESSAGE LOVE IS THE ANSWER…kde tanečná hudba spája všetkých ľudí bez rozdielu ?…

Pridávaj sa do udalosti, pozývaj svojich známych, zdieľaj udalosť a hlavne si píš termín 28.6.2019 do kalendára, pretože toto leto sa začína práve na KÚPALISKU SUNNY MARTIN!

FMOA2019 TEAM…


Posted

in

by

Tags:

Comments

Pridaj komentár