III TRIDENT FESTIVAL spring edition 2023 🌱

III TRIDENT.sk uvádza: jarnú edíciu úspešného festivalu na Duchonke // III TRIDENT FESTIVAL spring edition
biggest indoor drum&bass party in Slovakia!
III TRIDENT brings next new EXCLUSIVE SHOW to refinery gallery…

Ravers! Rozhodli sme sa pre Vás pripraviť nultý ročník už každému dobre známeho festivalu na Duchonke III TRIDENT FESTIVAL OPEN AIR ,,,
Pripravené budú 2x stage, vizualizácie, dekorácie a špeciálne efekty, charakteristické pre materský festival na Duchonke.

Ako prvé meno zverejňujeme top anglického producenta WILKINSONa, autora obrovských hitov ako: „Need to Know / Direction“ / „Take You Higher / Crunch“ / „Afterglow“ a mnoho ďaľších úspešných vydaných albumov a trackov, ktoré si z jeho tvorby predstavíme. Svetovo uznávaný umelec k nám zavíta po dlhých 5 rokoch a pribudnú k nemu ďalšie zvučné mená svetovej Drum and Bass scény ako aj mnohopočetný SK a CZ support.

Druhá stage bude tentokrát patriť obľúbenej DRUMATCH crew, takže všetci už asi tušia, čo ich čaká a neminie v podaní našich kamarátov, ktorí obľubujú tvrdšie subžánre drum and bassu.💥

Moc sa na Vás tešíme, bude to mocné! 🙏😊😈

English below:

[[[ TRIDENT.sk presents: Spring edition of well known festival in Duchonka // [[[ TRIDENT FESTIVAL Spring Edition, biggest indoor drum & bass party in Slovakia!
[[[TRIDENT brings new Exclusive Show to Refinery Gallery in Bratislava.

Ravers! We decided to bring you a Year 0 of already well known festival in Duchonka, [[[TRIDENT FESTIVAL OPEN AIR,,,
2 stages, visualizations, decorations and special effects that are characteristic for Duchonka Festival.

As a first headliner we present WILKINSON.
Producer of huge hits such as: “ Need To Know/ Direction“/ „Take You Higher/ Crunch“/ “ Afterglow“ and many more from his discography, we’ll get to discover on this journey. World renowned artist is coming back to Slovakia after 5 long years alongside other well known artists from world’s Drum & Bass scene and of course with a huge SK and CZ support.

The Second stage this time, will belong to DRUMATCH crew, which we know will bring enough fire to all the lovers of harder drum & bass subgenres.

We can not wait to see you all again! it’s gonna be 🔥

TICKETS
EARLY BIRDS 19,90,-€
1st wave –
2nd wave –
3rd wave –


Posted

in

by

Tags: