Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

JABLKOVÉ HODOVANIE v KAŠTIELI MODRA 2023

7. októbra 2023 @ 11:00

🍎Srdečne vás pozývame na už 15-ty ročník jedinečného Jablkového hodovania®, ktoré nás tento rok čaká na nádvorí čarovného Kaštieľa v Modre!🍏

Táto tradičná komunitná udalosť je zážitkom pre rodiny s deťmi, mladých, dospelých, jednoducho pre všetkých milovníkov jabĺk, a ponúkne vám príležitosť osláviť nástup jesene spoločne s nami.

Pre veľkých aj malých návštevníkov sme si pripravili množstvo zábavy, tvorivých dielničiek, rôzne súťaže a hry, hudobné a tanečné vystúpenia. Bude sa dať čo to naučiť o rôznych druhoch jabĺk, vyrobiť si niečo, ochutnať rôzne tradičné aj nezvyčajné špeciality pripravené z jabĺk od miestnych predajcov a preskúmať rôzne výrobky s jablčnou tematikou od našich zručných remeselníkov a umelcov. Atmosféru podujatia nám doplnia lokálni vinári, skvelé občerstvenie a živá hudba.

Toto je skvelá príležitosť stretnúť sa so susedmi, rodinou a priateľmi, stráviť príjemný deň v krásnom prostredí kaštieľa a podeliť sa o lásku k jesennému obdobiu.
Nezabudnite si teda zapísať 7.október od 11.00 do 19.00 do kalendára a staňte sa súčasťou tohto skvelého podujatia. Pozvite svojich blízkych a príďte s nami osláviť krásu jabĺk a radosti, ktoré jesenná sezóna prináša. 🍎🍏

Details

Date:
7. októbra 2023
Time:
11:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/1319486355329747

Venue

Malokarpatské osvetové stredisko v Modre

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.