Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Jazz Night vol. 9

7. júna 2019 @ 20:00 - 8. júna 2019 @ 5:00

Prvý júnový piatok 7.6.2019 bude v design factory patriť festivalu Jazz Night – veľkej párty v rytme jazzu, funku, bossa novy, latinsko-amerického jazzu a elektro swingu.

vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event/Jazz_night_vol_9

warm up
DJ C.O.D.E. / SK
Jeho djing charakterizuje nadšenie pre hudbu, ktorá má dušu a zároveň dokáže roztancovať nohy. Od počiatkov hrania v roku 2002 v legendárnom podniku Hlbočina sa veľmi rýchlo vypracoval medzi najvýznamnejších bratislavských djov vo sfére tanečného jazzu & funku. V roku 2004 presedlal do kultového Budha baru (v súčasnosti Nuspirit bar & club) a stal sa tiež rezidentom menšieho stageu na najstaršej houseovej party na Slovensku Music is everything.

Tristan / NL
Kapela piatich hudobníkov z Amsterdamu prinesie do design factory energiu dobrého vintage acid jazzu v podaní špičky súčasných pop/jazzových hudobníkov Európy. Funky rytmy gitár, Hammondu, Fender Rhodes klávesov a rytmickej sekcie, ktoré rokmi vyzreli do jedinečných aranžmánov sa stali ich poznávacím znamením. Speváčka Evelyn Kallansee nesie v hlase zvuk sedemdesiatych rokov s čerstvým závanom súčasnosti. So svojou hudbou precestovali svetové pódiá od Japonska po Európu a už sa nemôžu dočkať bratislavskej Jazz Night.

Hot Pants Road Club / AT
Poctivé dychy, chytľavé groovy a tanečné rytmy prinesie na pódium deviatej Jazz Night skupina Hot Pants Road Club. Zoskupenie, ktoré od začiatku 90. rokov prináša na pódiá radosť z hudby a tanca. Skladbou Move It Up posunuli svoju show na ďalšiu úroveň a zároveň myslia aj na naše postavy. Choreografické a tanečné prvky vás vyformujú do vášho letného ideálu. Postarajú sa o to emocionálne nabité vokály speváka Andieho Gabauera, virtuózne sóla jednotlivých hudobníkov, ktorých súčasťou je aj Sebastian Grimus – saxofonista známy aj zo zoskupenia Parov Stelar.

open air afterparty
DJ Farrapo / IT
Priamo zo slnečnej Bologne príde prevetrať svoje electro swingové, funky groovy tracky DJ Farrapo. S radosťou a temperamentom jemu vlastným vie rozpáliť tanečné parkety rytmami Balkánu, brazílskej a afro hudby zmiešanými so súčasnými dancefloorovými rytmami ako drum´n bass, broken beat & break beat. Do jeho zbierky remixov patria umelci ako The New Mastersound, Ojos De Brujos, Solo Moderna, Janko Nilovic, Makala, či Municipale Balcanica. Pri jeho sete človek stratí pojem o čase a pretancuje sa až k svitaniu, ktoré so sebou prinesie čerstvý croissant a teplé kakao.

Podrobnosti

Začiatok:
7. júna 2019 @ 20:00
Koniec:
8. júna 2019 @ 5:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.ticketportal.sk/event/Jazz_night_vol_9

Miesto udalosti

design factory
Bottova 2
Bratislava,811 09SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Súhlasím so zásadamiPrivacy