Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Klub dizajnu: Lenka Sršňová-2019

12. decembra 2019 @ 16:00 - 20:00

Srdečne vás pozývame na ďalšie pokračovanie formátu Klub dizajnu, tentokrát s Lenkou Sršňovou, ktorej výstavu Colorlove môžete navštíviť v Galérii dizajnu Satelit.

Tento Klub dizajnu bude vlastne celým popoludním, kedy si môžete prísť s Lenkou vytvoriť hračku na workshope, dozvedieť sa viac o výstave a jej tvorbe na komentovanej prehliadke a diskusii, ktorú povedie Lenka spolu s kurátorkou Zuzanou Šidlíkovou. Alebo sa môžete prísť len tak s Lenkou porozprávať, poradiť a možno si aj kúpiť nejaký nový kúsok do šatníka v rámci Pop up-u, ktorý v galérii nájdete vo štvrtok a v piatok.

PROGRAM:

16.00 Kreatívny workshop s módnou návrhárkou Lenkou Sršňovou – Fullov zverinec / hračka

Máte šikovné ruky a bohatú fantáziu? Príďte si vytvoriť veselú originálnu hračku – zvieratko inšpirované tvorbou maliara Ľ. Fullu. Máme pre vás pripravené plastické hračky – vankúšiky, ktoré si môžete podľa vlastnej fantázie dotvoriť textilnými aplikáciami a doplnkami. Fantázii sa medze nekladú. Workshop je otvorený pre všetky vekové kategórie. Deti do 5 rokov prosíme s doprovodom rodiča.
Cena workshopu: 20€ / zvieratko
Prihlasovanie: lenka@lenkasrsnova.com
Technika: ručné šitie

17.30 Komentovaná prehliadka výstavy COLORLOVE a voľná diskusia

Príďte sa prejsť svetom LS. za osobnej účasti Lenky a kurátorky Zuzany Šidlíkovej. Okrem vizuálneho zážitku vám porozprávame zaujímavosti ku jednotlivým kolekciám, expozíciám, projektom či o prípravách výstavy. Prehliadku ukončíme voľnou diskusiou a už teraz sa tešíme na vaše otázky a podnety.

16.00 – 20.00 POP UP Lenky Sršňovej

Milí priatelia! Počas dvoch dní sme si pre vás pripravili netradičný koncept. Pop up priamo v expozícii našej aktuálnej výstavy COLORLOVE. Okrem vašich obľúbených modelov a aktuálnej tvorby LS., pre vás máme aj niekoľko špeciálnych narodeninových kúskov. Príďte si vybrať z nášho Pop up mixu odev s príbehom. Radi vám poradíme, odporučíme, alebo sa len tak porozprávame o móde. Pop up bude pokračovať aj v piatok počas otváracích hodín galérie (13.00 – 18.00).

Na program mimo workshopu je vstup voľný.

Tešíme sa na vás!

Podrobnosti

Dátum:
12. decembra 2019
Čas:
16:00 - 20:00
Udalosť Kategória:
https://www.facebook.com/events/542858159889488

Miesto udalosti

Satelit Galeria Dizajnu
Kollarovo namestie 10
Bratislava,810 01SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy