Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kompostovanie 2021

11. mája 2021 @ 18:00

V máji sa spoločne pozrieme na to ako správne kompostovať. Inými slovami, čo robiť so všetkým biologickým odpadom, ktorý doma vyprodukujeme, ako sú napríklad rôzne šupky, škrupinky od vajíčok či zvyšky použitej kávy.

Aké sú možnosti kompostovania v domácich podmienkach nám porozpráva Braňo Moňok z OZ Priatelia Zeme. Spovedať ho bude moderátorka Frederika Halászová. Reč bude o spoločným komunitných kompostéroch, ale aj domácich vermikompostéroch, či ďalších možnostiach, ako znížiť množstvo domáceho komunálneho odpadu.

Prednášku budeme vysielať LIVE na Facebookovej stránke Avion Shopping Park Bratislava a Kolabo Coworking 11.5. v čase od 18:00 – 19:00. Podujatie bude streamované z priestorov Kolabo Coworking.
Nezabudnite sa registrovať: https://tickpo.zoznam.sk/sk/listky/kompostovanie-25135/

Krátko pred prednáškou vám zašleme pripomienkový email so streamovacím linkom, stačí sa bezplatne zaregistrovať.

Do debaty sa môžete zapojiť so svojimi otázkami a postrehmi cez aplikáciu sli.do #kompost alebo sli.do/kompost alebo cez Facebook komentáre pod eventom.

“Kompostovanie” je siedma zo série komunitných prednášok Lepšie pre ľudí a planétu na ekologické témy, ktorú prináša Avion Shopping Park v spolupráci s Kolabo Coworking.
Téma udržateľnosti je súčasťou každodennej práce v Avione. Všetky aktivity a iniciatívy Avionu pre podporu projektov, týkajúcich sa verejného povedomia o možnosti zlepšenia dopadu na životné prostredie nazývame Eko príbeh.

AVION

Podrobnosti

Dátum:
11. mája 2021
Čas:
18:00
Udalosť Kategórie:
,
https://www.facebook.com/events/504008507401795

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Súhlasím so zásadamiPrivacy