Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kultúrne leto na hradbách 2022

14. septembra 2022 @ 17:30 - 22:00

Zažite festivalový deň na Bratislavských mestských Hradbách aj v septembri. Tešiť sa môžete na DJ set, koncert slovenskej kapely či premietanie komediálnej drámy.

🎈Čaká vás🎈

17:30 / DJ Kinet

Rado Tomek aka DJ Kinet – cez deň ekonomický novinár, večer DJ a spolumajiteľ bratislavského Nu Spirit Clubu a Baru, ktorého hudobný vkus formovali Die Grossen Zehn na rakúskej televízii a Hitpanorama na O3. Kinet má rád DJov, ktorí vedia zahrať zdravo eklektický set, v ktorom predvedú svoje znalosti hudby, starej aj novej. Na Hradbách sa predstaví svojim živým a kvalitným setom.

19:00 / Koncert Terrible 2S

Terrible 2s založili Lucia Piussi a Agnes Lovecká po rozpade Živých kvetov a vytvorili nové autorské duo. Vzápätí sa k nim pridali ďalší členovia, Ďuro Mironov a Mišo Lašán. Po roku hrania k nim vplávala basgitaristka Belinda Rašnerová. Kapela hrá obyčajné pesničky, ktoré sa nesú na beatových podkladoch Agnes, ale aj na jednoduchých klavírnych a gitarových harmóniách Lucie. Všetko to hrá do karát Luciiným textom, ktoré sa valia v štýle od hiphopu, poézie, až kamsi do sfér poviedko-pesničiek, vo veľmi citlivom živom sprievode celej kapely.

Lucia Piussi: Spev, španielka, keyboard
Agnes Lovecká: Moog, husle, vokály
Belinda Rašnerová: Basgitara, vokály
Ďuro Mironov: elektrická gitara
Mišo Lašán: Bicie

20:00 / Premietanie filmu

Chľast, Dánsko, 2020

Existuje teória, že by sme sa mali narodiť s malým množstvom alkoholu v krvi a že mierna opitosť nám otvára myseľ pre okolitý svet, znižuje naše problémy a zvyšuje našu kreativitu. Martin a jeho traja priatelia, všetci unavení stredoškolskí učitelia, povzbudení touto teóriou sa pustia do experimentu, v rámci ktorého si počas pracovného dňa udržiavajú stálu hladinu. Ak Churchill vyhral druhú svetovú vojnu v alkoholickom opare, čo by mohlo znamenať pár kvapiek pre nich a ich študentov?

Dĺžka: 112 min
Réžia: Thomas Vinterberg
Hrajú: Lars Ranthe, Thomas Bo Larsen, Mads Mikkelsen

Vstup zadarmo 🆓

Realizované v spolupráci s Bratislava Tourist Board a s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Program celého mestského festivalu Bratislavslké kultúrne leto nájdete na www.kulturneleto.sk

Upozorňujeme návštevníkov, že v priebehu podujatia môže byť vyhotovený fotografický a/alebo video záznam za účelom propagácie podujatí a činnosti BKIS, viac info na www.bkis.sk v časti „Ochrana osobných údajov“.

Zmena programu vyhradená.

Podrobnosti

Dátum:
14. septembra 2022
Čas:
17:30 - 22:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/1876280926054257

Miesto udalosti

Bratislavské mestské Hradby / Bratislava City Walls
Úzka
Bratislava,81101SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.