Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Majstrovstvá Slovenska v Street Workout-e 2020 (7. ročník)

13. júna 2020 @ 10:00 - 16:00

Celoslovenská Street Workout-ová súťaž v disciplíne Freestyle.

Pozývame vás zúčastniť sa 7. ročníka Majstrovstiev Slovenskej republiky, ktoré sa budú konať ONLINE. Všetky dodatočné informácie ohľadom sprievodného programu, partnerov a harmonogramu sa postupne dozviete. Tešíme sa aj na tvoju účasť.

Vážení a milí súťažiaci a workoutoví nadšenci,

na základe mimoriadnej situácie vyhlásenej Ústredným krízovým štábom SR v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19 si vás dovoľujeme informovať o nadchádzajúcich Majstrovstvách Slovenska v Street Workout-e.
Tie sa mali uskutočniť dňa 13.06.2020 v Prešove. Vzhľadom na súčasnú situáciu a opatrenia sa však nepripúšťa možnosť konať športové podujatie v stanovenom dátume.

Preto sme sa aj my po vzore WSWCF rozhodli uskutočniť PRVÉ ONLINE MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA, ktoré sa budú ,,konať” od 1. do 10.06.2020. Zhromaždili sme všetky body a informácie, ktoré sa týkajú podujatia, pričom o
1) SPUSTENEJ REGISTRÁCII, 2) O PRAVIDLÁCH PRE KATEGÓRIU FREESTYLE A 3) O samostatnej WEIGHTED KATEGÓRII vás budeme včas informovať.

Majstrovstvá (v akejkoľvek krajine) vo Freestyle a výber na Majstrovstvá sveta v Moskve by sa zatiaľ mali konať v nezmenenom dátume dňa 25.07.2020.

1. Všetky pravidlá a nariadenia, ktoré sa vzťahujú na podujatia, ktoré sa konajú naživo, platia aj pre online Majstrovstvá Slovenska.
2. Športovci musia zaznamenať VIDEO DVOCH 2-MINÚTOVÝCH KÔL na základe všetkých pravidiel a predpisov. JEDINOU povolenou ÚPRAVOU je SPOJENIE DVOCH 2-minútových kôl do jedného videa.
3. Rovnako, ako v živom vystúpení, je lepšie mať kratšie vystúpenie ako 2 minúty, než OPAKOVAŤ rovnaké pohyby, za ktoré sú vždy MÍNUSOVÉ BODY.
4. Na začiatku videa musí súťažiaci vstúpiť na váhu a osoba, ktorá video natočila, musí opraviť pohľad na hmotnostné číslo tak, aby bolo na obrazovke VIZUÁLNE JASNÉ a aby aj organizátori mohli vidieť, do ktorej KATEGÓRIE športovec PATRÍ. Čas potrebný na zmeranie váhy a zmenu pohľadu na váhu SA NERÁTA do freestylu (čiže do dvoch 2-minútových kôl). Váženie sa musí vykonať priamo v parku predtým, ako športovec začne vykonávať svoj freestyle.
5. Aby ste si to uľahčili, môžete SKOMBINOVAŤ video s vašimi dvoma videami a meranie sa dá vložiť do jedného videa.
6. Pre lepšie pohodlie pri posudzovaní musí byť VIDEO NAHRANÉ NA YOUTUBE so súkromnou adresou URL ODKAZU, aby si ho mohli pozrieť iba tí, ktorí naň majú odkaz.
7. POROTCOV a HODNOTENIE zabezpečuje miestny organizátor národných majstrovstiev, pričom medzinárodní porotcovia sú tiež veľmi vítaní.
8. Organizátor národných majstrovstiev oznámi 10 DNÍ, čo predstavuje ČAS, kedy môžu súťažiaci NATÁČAŤ svoje SÚŤAŽNÉ VIDEÁ a posielať ich. Po uplynutí termínu nebudú prijaté žiadne videá.
9. Porotvocia musia byť vymenovaní pred národným šampionátom.
10. Čas na HODNOTENIE NESMIE BYŤ DLHŠÍ ako jeden TÝŽDEŇ PRED VYHLÁSENÍM výsledkov.
11. Víťazi národných majstrovstiev musia byť ocenení diplomami, MEDAILAMI alebo TROFEJAMI a musia byť ZACHYTENÍ NA FOTOGRAFII. Logo WSWCF na tričkách, bannery organizátorov musia byť na obrázku viditeľné a použité na UVEREJŇOVANIE na sociálnych médiách WSWCF.
Ak nebude možné odovzdať trofeje osobne na slávnostnom odovzdávaní cien a takto zabezpečiť fotografie (z dôvodu vládnych obmedzení alebo cestovných problémov), musia sa diplomy a medaily ZASIELAŤ POŠTOU a výhercovia si musia TROFEJE PREVZIAŤ a POSLAŤ svoje FOTOGRAFIE organizátorom.
12. Ostatné koordinačné práce, ktorých cieľom je priviesť víťazov národných majstrovstiev online na Majstrovstvá sveta 2020 sa uskutočnia rovnako, ako živé podujatia.

Nariadenie prišlo z WSWCF od koordinátora Bahador Razaghi.
(Môžete ho kontaktovať prostredníctvom kontaktov uvedených nižšie:
WhatsApp: +989122387644
E-mail: bahidor@gmail.com
Instagram: @ Bahidor)

V čase od 1.6. do 10.6.2020 nám preto môžete ZASIELAŤ A ZDIEĽAŤ S ORGANIZÁTORMI VIDEÁ cez vašu a našu MAILOVÚ ADRESU: swacsk@gmail.com.

Všetkým držíme palce a veríme, že sa o rok stretneme všetci na skutočnom podujatí naživo! ?
Pre všetkých je aktuálna situácia nová, preto veríme, že ju spoločne zvládneme. V prípade akýchkoľvek otázok nám píšte do FB správy, na e-mail alebo kontaktujte Simona Lacková a Veronika Greinerová. Dodatočné informácie si môžete vyhľadať či overiť na webe WSWCF.OGR alebo v nasledovnom linku:

http://wswcf.org/competitions/national-freestyle-championships-2020/#con-right.

Podrobnosti

Dátum:
13. júna 2020
Čas:
10:00 - 16:00
Udalosť Kategória:
View Udalosť Website

Miesto udalosti

EPERIA SHOPPING MALL
Arm. gen. Svobodu 25
Presov,08001SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy