Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Melody Festival 2019

26. júla 2019 @ 18:00 - 27. júla 2019 @ 6:00

MELODY FESTIVAL 2019

Jeden z popredných festivalov elektronickej hudby na severnom Slovensku chystá svoj veľký návrat! Už 26. júla sa môžeš tešiť na zahraničného headlinera, elitu domácej DJ scény, špičkovú zvukovú a svetelnú produkciu, Enjoyclub chill-zónu, Redbull bar a mnoho ďalších atrakcií, ktoré čakajú práve na teba! Nenechaj si ujsť párty leta v Rajeckej doline – MELODY FESTIVAL 2019!

► LINE UP

Crusy (Španielsko)
Emtydee
Elsy
Martin Cehelský
Martin Frost
D.K.O & Shangy
Matthew
Štaffo
V.Y.C

► ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE

Areál

Melody Festival sa bude odohrávať v uzavretom areáli neďaleko futbalového ihriska v Rajeckých Tepliciach. GPS súradnice v evente určujú presnú polohu. V deň eventu budú umiestnené smerovacie tabule zo strany Rajec aj Žilina.

Zákazy

Je prísne zakázané vnášať do priestoru konania akcie sklenené nádoby a fľaše, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, zbrane, predmety ohrozujúce bezpečnosť, akékoľvek drogy alebo vlastné nápoje. Pri vstupe do areálu bude každý návštevník podrobený kontrole.

Doprava, parkovanie

Parkovisko bude umiestnené 200 metrov od areálu festivalu za poplatok 1€. PROSÍME vodičov neparkovať na Kuneradskej ceste, ktorá vedie od Rajeckých Teplíc smerom na Kunerad ku areálu a tým blokovať plynulý prejazd ostatných aut. Parkovisko má kapacitu pre všetkých náštevníkov.

Vstupenky, vstup a identifikácia

Pri vstupe prebieha kontrola pravosti vstupenky cez čítačku čiarového kódu (prosíme návštevníkov aby nezverejňovali svoj čiarový kód a tak isto vstupenky zakúpili len na naších oficiálnych predajných miestach, online predpredaji a tým sa vyvarovali kúpe falšovanej vstupenky. Do areálu budú mať prístup len osoby staršie ako 15 rokov. Náhodné kontroly identifikácie prebiehajú počas trvania festivalu v celom areáli. Každý návštevník dostane po zaplatení vstupného náramok – identifikáciu návštevníka, ktorý mu bude založený na zápästie. Identifikáciou je potrebné sa preukázať pri vstupe na festival i pri vyzvaní bezpečnostnou alebo usporiadateľskou službou v jeho priestoroch. Identifikáciu považujte za ceninu, pri strate nie je opätovný vstup umožnený. Návštevníci bez náramku budú vyvedení z areálu, vo vlastnom záujme preto svoje náramky neposkytujte iným osobám. Za stratu, poškodenie, prípadne krádež identifikácie je zodpovedný návštevník. Vstup do areálu festivalu je na vlastné riziko. Organizátor nie je zodpovedný za straty, krádeže, prípadne zranenia z nedbalivosti alebo straty cennosti z áut. Preto vás prosíme aby ste dbali na seba a svoje zdravie, ale tak isto aj na ostatných účastníkov. Organizátor taktiež nie je zodpovedný za prípadne zrušeniu eventu z dôvodu zlého počasia alebo iných nepriaznivých podmienok. Zmena programu je taktiež vyhradená.

► CENA LÍSTKOV

1.VLNA – 8,00€ (predpredaj) – DOSTUPNÁ
2.VLNA – 10,00€ (predpredaj)
3.VLNA – 12,00€ / 15,00€ (na mieste)

Lístky dostupné tu:
https://www.partymenu.eu/62095-melody-festival-2019

► MINULÉ ROČNÍKY

► SOCIAL MEDIA

Facebook: https://www.facebook.com/MelodyFestival
Instagram: https://www.instagram.com/melody.events

Podrobnosti

Začiatok:
26. júla 2019 @ 18:00
Koniec:
27. júla 2019 @ 6:00
Udalosť Kategória:
https://www.partymenu.eu/62095-melody-festival-2019

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Súhlasím so zásadamiPrivacy