Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Nájdite sa 2020 v Bratislave!

19. septembra 2020 @ 10:00 - 16:00

Po dlhšom čase sme späť s našim obľúbeným podujatím Nájdite sa! (so svojim zvieratkom z útulku).??? Každoročnou organizáciou podujatia Nájdite sa! chceme zpopularizovať adopciu domácich miláčikov z útulkov a nájsť tak nový domov zvieratkám, ktoré ho skutočne potrebujú! V priebehu podujatia budú mať návštevníci možnosť stretnúť sa priamo s útulkáčmi (psíkmi z útulkov), porozprávať sa s ľuďmi, ktorí sa o nich aktuálne starajú a dozvedieť sa viac o probléme nechcených zvierat, ako aj dôvodov, prečo je na Slovensku zodpovednejšie zvieratko adoptovať, ako kupovať nové. ???

Na podujatí si budete môcť, okrem stretnutia s našimi štvornohými kamarátmi, užiť aj bohatý kultúrny program, stretnúť, či podporiť útulky a dozvedieť sa viac o činnosti našej iniciatívy Zvierací ombudsman. ?? Okrem tohto tento rok na podujatí predstavíme aj dlho pripravovanú novinku, ktorej cieľom je umožniť efektívnu adopciu online – o tom však viac neskôr. ??

Podrobný program podujatia budeme postupne aktualizovať. Rovnako Vás tak budeme priebežne informovať o bezpečnostných opatreniach v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19 a prípadných organizačných zmenách. ‼️⚠️

Tešíme sa na každého priaznivca pomoci útulkáčom!??

#zvieraciombudsman #stopkrutosti #najdisa #sozvieratkomzutulku

Podrobnosti

Dátum:
19. septembra 2020
Čas:
10:00 - 16:00
Udalosť Kategória:
https://www.facebook.com/events/227022528637497

Miesto udalosti

Aupark Shopping Center
Einsteinova ul. 18
Bratislava,851 01SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy