Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Otvorené pivnice na sv. Urbana® 2022

20. mája 2022 @ 14:00 - 21. mája 2022 @ 21:00

Otvoríme pre Vás 116 malokarpatských pivníc

Cena vstupenky: 50€ / súčasťou vstupenky je 25€ bonus na nákup vína/

Vstupenky si môžete zakúpiť online od 15. marca 2022 v predpredaji. V máji si vstupenky môžete zakúpiť už priamo vo vinotékach v Bratislave, Svätom Jure, Pezinku a Modre.

Srdeční vinári, výborné vína, nádherná krajina.

Už 15 rokov malokarpatskí vinári otvárajú svoje pivnice v najkrajšom období roka – v máji. Je to príležitosť ochutnať vína z minuloročnej úrody v 116 pivniciach a porovnať ich snaženie.

Kde všade môžete vína ochutnať? Na Devíne, v Rači, Vajnoroch, Svätom Jure, Limbachu, Pezinku, Modre, Šenkviciach… posledné /alebo prvé/ sú Doľany. Niektoré pivnice sú otvorené rok čo rok, niektoré pribudnú, zmenia miesto, vinár si postaví novú – krajšiu.

Dva májové dni máte možnosť ochutnať vína v domácom prostredí, kde Vám nalieva vinár, ktorý týždne strávil vo vinohrade, ktorého snahou bolo z vlastného hrozna dorobiť to najlepšie víno.

Zážitok z tohto podujatia si v nijakom obchode k fľaši vína nekúpite, po ten si rok čo rok musíte prísť na Malokarpatskú vínnu cestu, a čo nové Vás čaká na tej tohtoročnej, ktorá svoje pivničky otvorí v piatok 20. mája?

Veľké vína Malých Karpát z ročníka 2021, výborné kulinárske pochúťky – častokrát pripravené osobne vinárom, nebude chýbať hudba priamo v pivniciach, výstavy umelcov… čakajú Vás 2 dni skvelých vín, príjemných zážitkov v rozkvitnutom Malokarpatskom regióne.

Vstupenka na tento jedinečný degustačný zážitok stojí 50,- Eur, v nej je však 25,- Eur bonus na nákup vín, ktoré Vám najviac chutili, mapka, ktorá Vás do pivníc ľahko privedie, pohár v taštičke, aby sa Vám cestou nezatúlal a pas, aby ste si aj po čase doma spomenuli, ku ktorému vinárovi sa treba pre víno vrátiť znova.
Prajeme veselé putovanie.

Podrobnosti

Začiatok:
20. mája 2022 @ 14:00
Koniec:
21. mája 2022 @ 21:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://bit.ly/3qgB4qU

Miesto udalosti

Malokarpatská vínna cesta
Horná 20
Modra,900 01SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.