Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Otvorenie Bratislavských Vianoc 2021

26. novembra 2021 @ 18:00

🎄 Vianoce otvoríme napriek všetkému spolu s vami! Nalaďte sa na vianočnú vlnu a zažite s nami prostredníctvom live streamu vianočnú prechádzku Bratislavou plnú netradičných hostí a vianočných prekvapení z teplúčka vášho domova.

Veľmi nás mrzí, že ani tento rok si spolu nemôžeme užiť vianočnú atmosféru priamo na vianočných trhoch. Avšak čas vianočný nie je len o trhoch! Je o rodine a o blízkych, o drobných, ale aj veľkých vianočných zázrakoch, o želaniach, o tradíciách, o nádeji, o vďačnosti, o svetielkach, rozžiarených očkách a uličkách, o škorici, klinčekoch, stromčekoch, o koledách, o príležitosti byť lepším človekom, o srdiečku, o šaláte, o imele, o šušťaní saloniek, vŕzganí snehu, o dudlaj dudlaj dudlaj da, o stíšení sa, o štedrosti, samozrejme, aj o veľkej radosti a napokon aj o rozsvecovaní stromčeka!

A o tom bude aj otvorenie Bratislavských Vianoc! Zažite ho online spolu s nami. Veríme, že si tak v aktuálnej situácii čo najlepšie sprostredkujeme vianočnú atmosféru a sviatky prežijeme v zdraví, pokoji a bezpečí. Prajeme šťastné, veselé a hlavne zdravé!

P.S. Nezabudnite si pripraviť teplý punč alebo čajík, aby sme si spolu online vianočne štrngli!

Podrobnosti

Dátum:
26. novembra 2021
Čas:
18:00
Udalosť Kategórie:
,
https://www.facebook.com/events/207051474916444

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy