Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Otvorenie výstavy architektonickej súťaže na Komenského parčík 2020

4. septembra 2020 @ 16:00 - 17:00

Príďte sa pozrieť, ako bude vyzerať Komenského parčík. V rámci dočasného riešenia na Komenského námestí pribudla umelecká kresba a vzniká pavilón pre výstavy s voľným verejným sedením Sadni si! Prvou výstavou na Komenského námestí budú výsledky architektonickej súťaže práve na obnovu tohto námestia.

Pozývame vás na vernisáž súťažných návrhov, kde vám predstavíme víťazný návrh architektov, ako sa z Komenského námestia opäť stane Komenského parčík.

Súťaž na obnovu námestia vypísalo Hlavné mesto Bratislava, Metropolitný inštitút Bratislavy (MIB) a Generálny investor Bratislavy (GIB) na jar 2020. Zadanie pre krajinársko-architektonickú súťaž vychádzalo zo stavebno – technických podmienok a tiež z požiadaviek občanov: Občania na tomto mieste chcú viac zelene, priestor na sedenie a komorný pokojný program.

Výstavný pavilón s kresbou a sedením je dočasným riešením na Komenského námestí, aby tento priestor mohli ľudia využívať aj do chvíle, kým zažije svoju komplexnú premenu podľa výsledkov súťaže.

Podrobnosti

Dátum:
4. septembra 2020
Čas:
16:00 - 17:00
Udalosť Kategória:
View Event Website

Miesto udalosti

Komenského námestie
Gorkého 7-9
Bratislava,SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy