Petržalský festival 2019

✨ 1 Podujatie | ∞ MOŽNOSTÍ
????????⚽???????????

✨pre mňa. pre teba. pre všetkých
???????

✨LÍSTKY
? www.ticketportal.sk/event/Petrzalsky-festival

✨ 7.-8. september
www.petrzalskyfestival.sk

Vychutnaj si nezabudnuteľnú atmosféru na prvom multižánrovom festivale svojho druhu na Slovensku. Na svoje si tu príde naozaj každý! Poznač si v kalendári prvý septembrový víkend 7.-8. 9. 2019 a priprav sa na poriadnu 2-dňovú nálož kultúrno-zábavného programu, aká tu ešte nebola.

Dovoľ nám predstaviť ti jedinečné podujatie, ktoré v sebe skrýva nekonečne veľa možností, ako využiť svoj voľný čas, zrelaxovať, zabaviť sa, kultúrne sa vyžiť a nasať pohodovú náladu v kruhu svojej rodiny či priateľov.

Patrik „Rytmus“ Vrbovský, NO NAME :: hudobná skupina, FÍHA Tralala, Majk Spirit a H16, POLEMIC, Michal „Ego“ Straka, Gladiator… (celý program odhaľujeme postupne ?) tešiť sa môžeš na bohatý kultúrny a sprievodný program z každého súdka pre tých najmenších, tínedžerov, dospelých či seniorov. Spojili sme doslova nespojiteľné, a preto vznikla unikátna víkendová veselica, ktorá v sebe spája všetko cez:

? hudobné vystúpenia slovenských popredných interprétov
? rôznych detských účinkujúcich a atrakcie
? beh Petržalská míľa
? tvorivé dielne
? workshopy
? kulinársku zónu a street food
? športové a tanečné animácie
? remeselný trh
? urban kultúru
? environmentálny kútik
? oddychovú zónu
? a mnoho ďalšieho!
*Pre pravých gurmánov sme ukuchtili aj súťaž ?? vo varení gulášu.

?? Pre všetkých nadšencov športu máme pripravenú slávnostnú otváraciu akciu s názvom Petržalská Míľa. Bežať sa bude v sobotu ráno na Dostihovej dráhe o dĺžke 1 míľa/1600 metrov, 3 míle/4800 metrov a 6 míľ/9600 metrov, na ktorej prvý ročník Petržalského festivalu spoločne
aj odštartujeme.

? Celodenným programom nás bude sprevádzať vynikajúci moderátor a zabávač Richard Vrablec

Neváhaj a príď s nami zažiť jedinečné podujatie, ktoré v sebe skrýva z každého rožku trošku, preto je ako stvorené pre mňa, pre teba a pre všetkých ľudí dobrej nálady.
Nezabudni sledovať www.petrzalskyfestival.sk a pre vždy čerstvé novinky a informácie zo zákulisia lajkni FB a IG profil alebo #petrzkafest #petrzalskyfestival2019

? Spolu s tebou vytvoríme nezabudnuteľný a multi-úžasný festival.
Tešíme sa na teba. Tvoj Petržalský festival,

1 udalosť | ∞ možností

? ? https://www.ticketportal.sk/event/Petrzalsky-festival


Posted

in

by

Tags:

Comments

Pridaj komentár