Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

PoVínne Radovánky 2021

30. júla 2021 @ 16:00

Pozývame vás na multižánrové, umelecko-gastronomické podujatie PoVínne Radovánky, ktoré sa uskutočnia 30. Júla na Vinohradníckom domčeku Celestín v Pezinku.

Na tomto krásnom mieste sa chceme prezentovať s našim eventom, ktorého odkazom je medziľudská pomoc, spolupráca a podpora jeden druhého a v neposlednom rade dobrá energia, atmosféra a ľudia ktorí sa nachádzajú v tomto krásnom meste.

Počas dňa si kľudne možete prísť odložiť deti pre ktoré sme si už pripravili program a rôzne aktivity, ktoré im spríjemnia deň a Vy si počas toho môžete vychutnať Pezinské víno pri výhľade na mesto a vinohrady z ktorých sa toto víno zberá.

Hlad vám zasýtia 2 reštaurácie a to pezinskí @airstreamguys, ktorí majú burgre s domácim mäskom s tou najikonickejšou chuťou a tým zrkadlovým prívesom. A chuťami z druhého kontinentu vám deň okorení východoafrická reštaurácia @aromasrestaurant, s ich horúcimi jedlami ktoré vás pri hudbe zalejú endorfínmi a prirpavia na večerný multižánrový, umelecký program.

Ten začne pred západom slnka a bude sprevádzaný hudobnými vystúpeniami pokiaľ slnko zapadne a žánre premiešajú DJ’s až pokiaľ nám to mesto dovolí.

Tešíme sa na vás.

– Info ohľadom programu a vstupenky v predaji čoskoro.
Stay tuned and follow @povinne_radovanky na instagrame.

Podrobnosti

Dátum:
30. júla 2021
Čas:
16:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/1549147728763833

Miesto udalosti

Vinohradnícky Domček Celestin
Pezinok,902 01SK+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Súhlasím so zásadamiPrivacy