PoVínne Radovánky 2021

Pozývame vás na multižánrové, umelecko-gastronomické podujatie PoVínne Radovánky, ktoré sa uskutočnia 30. Júla na Vinohradníckom domčeku Celestín v Pezinku.

Na tomto krásnom mieste sa chceme prezentovať s našim eventom, ktorého odkazom je medziľudská pomoc, spolupráca a podpora jeden druhého a v neposlednom rade dobrá energia, atmosféra a ľudia ktorí sa nachádzajú v tomto krásnom meste.

Počas dňa si kľudne možete prísť odložiť deti pre ktoré sme si už pripravili program a rôzne aktivity, ktoré im spríjemnia deň a Vy si počas toho môžete vychutnať Pezinské víno pri výhľade na mesto a vinohrady z ktorých sa toto víno zberá.

Hlad vám zasýtia 2 reštaurácie a to pezinskí @airstreamguys, ktorí majú burgre s domácim mäskom s tou najikonickejšou chuťou a tým zrkadlovým prívesom. A chuťami z druhého kontinentu vám deň okorení východoafrická reštaurácia @aromasrestaurant, s ich horúcimi jedlami ktoré vás pri hudbe zalejú endorfínmi a prirpavia na večerný multižánrový, umelecký program.

Ten začne pred západom slnka a bude sprevádzaný hudobnými vystúpeniami pokiaľ slnko zapadne a žánre premiešajú DJ’s až pokiaľ nám to mesto dovolí.

Tešíme sa na vás.

– Info ohľadom programu a vstupenky v predaji čoskoro.
Stay tuned and follow @povinne_radovanky na instagrame.


Publikovaný

v

od

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár