Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

PUNKÁČI DEŤOM 2023

23. augusta 2023 @ 15:0026. augusta 2023 @ 23:59

Info ► www.punkacidetom.sk ◄
Tickets ► www.goout.net/sk/punkaci-detom-2023/szakkfu/ ◄

Festival „Punkáči deťom“ sa po 4 rokoch vracia do dobudovaného staronového areálu, ktorý sa nachádza 2 km od trenčianskeho letiska, kde sa uskutoční už jeho dvanásty ročník. Celkovo na dvoch pódiách počas 4 dní vystúpi viac ako 60 interpretov z celého sveta. Prvými potvrdenými kapelami sú Los Fastidios, The Baboon Show a Maid of Ace.

Punkáči deťom je hudobno-spoločenský letný festival. Hlavným motívom festivalu je benefícia – každým rokom sa časť tržieb zo vstupného odovzdáva ako výťažok na pomoc deťom v núdzi prostredníctvom OZ Punkáči deťom. Nosnými témami festivalu sú porozumenie, inklúzia a solidarita medzi rôznorodými sociálnymi skupinami. V neposlednom rade ide aj o rozširovanie povedomia o punkovej subkultúre, o hodnotách tolerancie, empatie a vzájomnej podpory.

Jadrom festivalu je hudobný program. Punkáči deťom sa pýšia zvučnými menami v line-upe zo zahraničnej i domácej scény. Festival sa sústreďuje predovšetkým na žánre punk, rock, HC, metal, ska, reggae, rockabilly a ich rôzne odnože. V tomto hudobnom zameraní ide o najväčší festival svojho druhu na Slovensku, každoročne upevňujúci a rozširujúci komunitu ľudí, ktorým je blízka hudobná dramaturgia a myšlienka festivalu.

Podrobnosti

Začiatok:
23. augusta 2023 @ 15:00
Koniec:
26. augusta 2023 @ 23:59
Udalosť Kategória:
Webstránka:
http://www.goout.net/sk/punkaci-detom-2023/szakkfu/

Miesto udalosti

Kemping Rybniky Opatovce
Opatovce, SK + Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.