Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

PURE NATURE DAY 2022

20. mája 2022 @ 8:00 - 22. mája 2022 @ 21:00

Ahojte
Aj tento rok chceme pomôcť prírode tým, že sa spoločne budeme snažiť zbaviť ju odpadkov, ktoré sa v nej nachádzajú vinou ľudí. Už štvrtý rok organizujeme zbieranie odpadkov na Slovensku.
Pred dvoma rokmi sme rozbehli tento projekt vo väčšom, kde sa spojilo približne 400 ľudí z celého Slovenska a podarilo sa nám vyzbierať už viac než 6 TON ODPADKOV na vzdialenosti takmer 500 km. Malo to obrovský zmysel! Preto sa chceme aj tento rok s Vami spojiť! Ak máte rovnaký pocit ako my a chcete prírode a nášmu okoliu naozaj pomôcť, pridajte sa. Spoločne vyzberáme viac!

Tento rok bude PURE NATURE DAY prebiehať 20. – 21. -22. mája 2022 (môžete si vybrať kedy chcete)

Môžete sa prihlásiť ako jednotlivec, rodina, kamaráti, spolužiaci, školy, firmy atď. z ktorejkoľvek časti našej krajiny. Na webe www.treklandtrip.sk bude zobrazená mapa Slovenska a každé prihlásenie zaznačíme červeným pointom, kde sa budú odpadky zbierať. Do prihlasovacieho formulára stačí napísať buď vaše meno, prezývku alebo názov, aký ste si na tento deň vymysleli, koľko vás asi bude a miesto, kde budete odpadky zbierať (mesto alebo oblasť).
Vyznačíme Vás na mape a pod mapou bude zoznam:
“napr. POPRAD – Katka a Milan – 2 osoby
MALÁ FATRA – Green Crew – 8 osôb
ZVOLEN – Stredná odborná škola – 30 osôb”

Veríme, že týmto spôsobom sa nám podarí čo najviac “zabodkovať” mapu Slovenska a pozbierať čo najviac odpadkov. Nezáleží na tom, či ich budete zbierať za plotom svojho domu, v parku, na hrebeni Karpát alebo nad 1500 m.n.m vo Vysokých Tatrách. Príroda je všade okolo nás.

V priebehu ďalších dní do 25. mája nám pošlite na mail info@treklandtrip.sk informáciu, koľko ste približne nazbierali kg odpadkov, koľko ste prešli km a koľkí ste boli. Takto dáme dokopy spoločné číslo, ktoré bude naozaj stáť za to, a každý jeden z nás priloží ruku k tomuto veľkému dielu.

V tento deň sa môžete označovať na soc. sieťach IG, FB s hashtagom #purenatureday a označením @trekland.sk Vaše fotky alebo videá budeme zdieľať na našich kanáloch. Z označených fotiek a videí neskôr niekoho vyberieme a dostane od nás pekný darček. Každý účastník dostane jedinečný virtuálny certifikát s výsledkom tohto ročníka.

Sledujte ako čistíme/te Slovensko cez hashtag:
#purenatureday

Keď sa prihlásiš cez prihlasovací formulár tvoj point bude vyznačený na mape a zapíšeš sa takto do nášho spoločného zoznamu tých, ktorí v tento deň pomôžu prírode.

Všetky info nájdete na webe www.treklandtrip.sk

Tešíme sa na Vás

Podrobnosti

Začiatok:
20. mája 2022 @ 8:00
Koniec:
22. mája 2022 @ 21:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/399260571687146

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.