RAVENARIUM, TOGETHER AS ONE, VANGUARD, DOGMA inc. 2023

RAVENARIUM, táto bratislavská kapela sa dočkala po dlhých rokoch svojho nového počinu „Hypertowers“, ktorý pokrstia na tejto akcii členovia tejto havranej partie a tiež odohrajú na živo úplne celý album v plnej paráde.
TOGETHER AS ONE, kapela známa tým, že udržuje odkaz Chucka Schuldinera hraním jeho legendárnych skladieb od kapely DEATH, a to v plnom rozsahu zo všetkých albumov, ktoré uzreli svetlo sveta. V tento večer sa môžete tešiť na špeciálnu nádielu jeden a pol hodinového setu.
VANGUARD, moravská energická death metalová kapela, ktorá už je výborne zabehnutá od roku 2015 a ich živé vystupovanie je napumpované a strhujúce. Chalani majú v talóne už aj nové skladby, ktorými nás určite potešia.
DOGMA inc. pôsobí na scéne už od roku 2001 a chalani to ťahajú aj naďalej. Ich hudba je popretkávaná thashom, sludge ťahavými, ale aj groove pasážami, ktoré nás určite rozhýbu do tej správnej metalovej nálady.
Tešíme sa na Vás všetkých a veríme, že sa na akcii stretneme ako jedna stará dobrá príjemná partia známych aj neznámych priateľov nás všetkých, ale hlavne priateľov kvalitnej metalovej hudby.


Posted

in

by

Tags: