Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Roots & Shoots Festival 2020

17. júla 2020 @ 17:00 - 18. júla 2020 @ 23:30

COUNTRY DEŇ (17. 07. 2020)

Program plný hudby a dobrej nálady, prinášajúci výber toho najlepšieho na novozámockej a slovenskej country scéne.

PLTNÍCI
Novozámocká kapela, ktorá po desaťročnej prestávke opäť brázdi po slovenských koncertných country scénach.

WEEKEND
Skupina, ktorá svoju históriu začala písať v roku 1999 v obci Palárikovo. Na koncerte sa predstaví v novom zložení prinášajúcom obohatenie produkcie tradičnej country muziky.

FUNNY BEANS
Výnimočná kapela majúca vo svojom repertoári množstvo netradičných skladieb, ktoré sú fúziou viacerých štýlov.

PACIPACIFIK
Country skupina Pacipacifik vznikla v roku 1999 vo Zvolene a odvtedy pravidelne koncertuje doma aj v zahraničí a má za sebou viac ako 2 000 vystúpení na country akciách
či hudobných prehliadkach a festivaloch.

VODOPÁD
Kapela Vodopád, to je 37 rokov fungovania, stovky vystúpení, koncertov, tisíce kilometrov a 9 nahratých albumov, na ktorých prezentujú rôzne štýly, od klasickej country cez bluegrass, modernú country, írsku hudbu či vlastnú tvorbu.

TÚLAVÍ VLCI
Westernový spolok približujúci život na Divokom západe, predvádzajúci rôzne westernové zručnosti, ohňovú show, súťaže pre rôzne vekové kategórie a country tance.

ALLAN MIKUŠEK
HLAVNÝ HOSŤ PRVÉHO VEČERA ROOTS & SHOOTS
Synonymum slovenskej country hudby, spoluhráč Michala Tučného a predskokan Johnnyho Casha.

BLUESOVÝ DEŇ (18. 07. 2020)

Druhý deň minifestivalu country a BLUESOVEJ hudby, predstavujúci rôzne generačné pohľady slovenských muzikantov na bluesovú, rockovú či džezovú hudbu.

TONY BIGMOUTH PEARSON
Sólový projekt speváka a gitaristu ŠTEFANA UHRIŇÁKA, ktorý je držiteľom mnohých ocenení a úspešne reprezentoval Slovensko na European Blues Challenge 2019 na portugalských Azorských ostrovoch aj na legendárnom International Blues Challenge v americkom Memphise.

KIERO GRANDE
Bluesrocková kapela z Veľkého Kýru, ktorá už dokázala hrať na festivale SZIGET, zvíťaziť v Slovakian Blues Challenge a na prehliadke Blues Aperitiv či účinkovať v European Blues Challenge v Nórsku. Na scéne Roots & Shoots predstaví skladby zo svojho aktuálneho albumu Heavy Hands.

BEANS AND BULLETS
Trnavská kapela charakteristická energickou fúziou blues, funk & hardrock. Živelné a poctivé blues v neopočúvanej forme.

JOŽO BARINA & FOR MEDITATION
Koncert ikony slovenského bigbítu a blues, skladateľa, gitaristu a speváka JOŽA BARINU s „reinkarnovanou“, kapelou. Legendárne skladby Hej, pán doktor, Šťastie či Purpurový smútok, konečne naživo aj v Nových Zámkoch.

PETER LIPA & BAND
Finále Roots & Shoots 2020 bude patriť nestorovi československej hudobnej scény, spevákovi, skladateľovi a organizátorovi PETROVI LIPOVI, ktorý sa v hodnotení Medzinárodnej jazzovej federácie a jej časopisu Jazz Forum dlhé roky umiestňoval medzi najlepšími európskymi jazzovými spevákmi.

Vstupné: 8 eur/ 13 eur

Podrobnosti

Začiatok:
17. júla 2020 @ 17:00
Koniec:
18. júla 2020 @ 23:30
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/259231408676780

Miesto udalosti

Amfiteáter Nové Zámky
Nové Zámky,SK+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.