Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Ružinovský retro majáles 2019

18. mája 2019 @ 15:00 - 21:00

V sobotu 18. mája 2019 pozýva Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov všetkých Ružinovčanov na štvrtý ročník Ružinovského retro majálesu, ktorý do Amfiteátra pri Štrkoveckom jazere prinesie atmosféru obdobia plného tranzistorov, džínsov, laskoniek a retro hitov.

Program zahájia o 15:00 hod. a to súťaže pre deti, tvorivé dielne, či retro obývačka, v ktorej si môžete spraviť selfie. Návštevníci sa ďalej môžu tešiť na súťaž o najštýlovejší retro kostým, stánky s občerstvením a dokonca aj na nafukovacie atrakcie, ktoré budú zadarmo.

Májovú retro veselicu otvorí svojím vystúpením Folklórny súbor Karpaty. Po nich bude nasledovať televízna Svokra Gizka Oňová, ktorá zaspieva svoje najznámejšie šlágre.

Na Ružinovskom retro majálese vystúpi po 30 rokoch legenda prvej bratislavskej ska scény – kapela ACYLPYRIN.

Podvečer majálesu prinesie dávku dobrej retro hudby zo 70-tych a hlavne 80-tych rokov skupina MODUS Memory Mariana Greksu s Lucia Bugalova a to prostredníctvom tých najznámejších hitov od skupiny Modus ako Sklíčka, Dievčatá, Študentská láska a iné.

Vlnu dobrej disco zábavy plnú tanečných retro hitov namixuje najznámejší rádio DJ z čias tanečných relácií Julius Loderer, známy hlavne ako J.L. DJ.

EN:
On Saturday, May 18, 2019, Bratislava-Ružinov and Cultus Ružinov invite all citizens of Ružinov to the Ružinov’s retro fiesta, which will bring the atmosphere of a period full of transistors, jeans and retro hits to the Amphitheater at Štrkovecké jazero.

The program will start at 15:00. with a competition for children, creative workshops, or a retro living room where you can make a selfie. Visitors can also look forward to the retro costume contest, folk group FS Karpaty and many retro bands.

Podrobnosti

Dátum:
18. mája 2019
Čas:
15:00 - 21:00
Udalosť Kategória:
https://www.facebook.com/events/389413748315397

Miesto udalosti

Štrkovecké jazero
Sabinovská 77
Bratislava,82102SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Súhlasím so zásadamiPrivacy