Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Silvester 2019 v KC Dunaj

31. decembra 2019 @ 20:00 - 1. januára 2020 @ 4:00

? Zažite legendárnu silvestrovskú párty v Kácečku! Nový rok privítame s dobrou hudbou, jedlom, pitím a hlavne v najlepšej spoločnosti ?

20:00 / 29€ + 4€
V cene vstupného (29€) je pravá silvestrovská kapustnica uvarená priamo na terase KC Dunaj, chlebíčky a ďalšie občerstvenie + je možné si dokúpiť fľašu sektu (4€) – v prípade vypredania zásob víno.

Predpredaj lístkov prebiehať iba v Dunaj Bare – UŽ V PREDAJI! (platba kartou nie je možná).

Kapacita podujatia je obmedzená, preto po vypredaní lístkov sa do priestorov nebudú púšťať ďalší ľudia. Zároveň bude zabezpečené pohodlné sedenie pre každého z vás.

O vašu zábavu sa počas silvestrovského večera postarajú:

? LOMNICKÉ ČHÁVE ?
Rómski muzikanti z Veľkej Lomnice, ktorí sa objavili vo viacerých hudobných skupinách. Vidieť a počuť ste ich mohli na mnohých festivaloch ako Pohoda, Východná, Spišské folklórne slávnosti, My sme východ či na ocenení Roma Spirit. Kapela srší energiou, hrá rómske, ale aj slovenské ľudové piesne s cigánskym temperamentom a osobitým feelingom, ktorý umocňujú dva saxofóny. V bloku rómskych pesničiek a ľudoviek vynikne husľová show Gusta Gábora a klavírna improvizácia multiinštrumentalistu Romana Polhoša. Na klávesy hrá aj v tanečnej skupine KESAJ TCHAVE, ktorá pravidelne hosťuje doma a v zahraničí. Ich repertoár zahŕňa tvorbu zo žriedla muzikálnosti, zakódovanej vo svojich génoch a kreatívne tlmočí svet emócií, radosti a žiaľu z minulosti kočovného rómskeho etnika, ktoré prikované k zemi hľadá nový zmysel svojej existencie.
www.facebook.com/lomnickechave/
www.instagram.com/lomnicke_chave/
gypsyband-sk.webnode.sk/

? JULAH ?
Julah je perkusionista ethno bandy Capre, občasný producent, ale hlavne DJ. Vystúpil na mnohých pódiách s hudobníkmi ako Sena Dagadu (GHA), Los Chilakillerz (MEX), Boban Marković Orkestar (SRB), Karavan Familia (HU), Malalata alebo Sendreiovci. Na Silvestra vám namixuje pestrý set zložený najmä z hudby Latinskej Ameriky, južnej Európy, Balkánu a nebude chýbať ani electroswing, funky alebo silvestrovské hity.

? DJ MATTHEW ?
Selektor a DJ, ktorý odštartoval svoju DJskú kariéru v roku 2009.
“Gipsy prince”, ovplyvnený elektronickou hudbou undergroundovej scény či živými vystúpeniami kapiel na Slovensku, USA a v Indii, vystúpil ako support kapiel Lenin Kravac (SLO), Vojasa, Karavan Familia(HU), Worldly Savages (AUT, La3noCubano, Ševa či Balkansambel (SK). V jeho podaní zaznejú balkánske, cigánske, etno či folklórne melódie z celého sveta.
www.facebook.com/djmatthewSk78/

vstup 18+

Podrobnosti

Začiatok:
31. decembra 2019 @ 20:00
Koniec:
1. januára 2020 @ 4:00
Udalosť Kategória:
https://www.facebook.com/events/494605617807292

Miesto udalosti

KC Dunaj
Nedbalova 3
Bratislava,81101SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy