Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Startupuj rýchlejšie! 2021

28. septembra 2021 @ 17:00 - 19:00

🚀Rozbiehaš nádejný projekt a chýbajú ti financie? Alebo potrebuješ nové skills, ktoré ti pomôžu dosiahnuť lepšie výsledky?

🔴Príď a spoznaj nové možnosti aj skvelých ľudí!
Počet účastníkov na podujatí je limitovaný. Prihlás sa čo najskôr a zaisti si bezplatne svoje miesto → https://forms.gle/cJR4NCyZ8Nhes2gV6

Objaviť svoj talent alebo mať dobrý nápad nestačí. Ak chceš uspieť, pomôžu ti zručnosti, ktoré vieš získať v rozvojových programoch či financie a podpora od ľudí, ktorí ti vedia poradiť. Uč sa od najlepších a dosiahni svoje ciele rýchlejšie a jednoduchšie.

Spojili sme sa a pripravili sme pre teba nadupané podujatie, počas ktorého ti ukážeme ako získaš potrebné skills a investície, vďaka ktorým raketovo posunieš vpred seba aj tvoj nápad či firmu.

🔴Na koho sa môžeš tešiť?

👉Zero Gravity Capital👈
Slovenský venture kapitálový fond, riadený skúseným a medzinárodným tímom, ktorý sa zameriava na investície do inovatívnych a technologických start-upov. Nad rámec kapitálových investícií poskytujeme aktívny mentoring, business networking či podporu zahraničného škálovania našim portfóliovým firmám, zaujímavým projektom, ale aj mladým profesionálom.
→ www.zerogravitycap.com

👉Nexteria👈
Neziskovka, ktorá už 12 rokov pomáha mladým ľuďom rásť, buduje aktívnu komunitu a mení Slovensko k lepšiemu. Pomôže ti získať prax na reálnych projektoch v top firmách, skúseného mentora a nové zručnosti, vďaka ktorým sa posunieš vpred a vytvoríš si lepšiu budúcnosť. Pomôže ti stať sa tým, kým chceš byť, bez ohľadu na to, aký odbor študuješ. Sleduj Nexteriu, ak máš 17-26 rokov.
→ www.nexteria.sk

👉I Ambitious👈
Ročný program neformálneho vzdelávania, ktorého cieľom je rozvoj – teba, aktívneho stredoškoláka, budovanie komunít a tvorba zmysluplných projektov. Momentálne pôsobí v Trenčianskom a Trnavskom kraji, s cieľom postupne rozšíriť svoje aktivity do všetkých regiónov Slovenska. Program je určený pre mladých ľudí, ktorí sa chcú posúvať vpred, rozvíjať svoje zručnosti a zlepšovať svoje okolie.
→ www.iambitious.sk

👉Growni👈
Centrálne miesto pre rozvoj a dopad jednotlivcov a organizácií. Na jednom ONLINE mieste nájdeš kurzy, eventy, mentorov, profesionálnych konzultantov, dobrovoľnícke príležitosti, stáže či joby. Príležitosti môžeš využívať či pridávať aj ty. GROWNi sa zameriava na prepájanie a rozvoj organizácií a individuálov.
→ www.growni.sk

🔴Príď a spoznaj nové možnosti aj skvelých ľudí!
Počet účastníkov na podujatí je limitovaný. Prihlás sa čo najskôr a zaisti si bezplatne svoje miesto → https://forms.gle/cJR4NCyZ8Nhes2gV6

Tešíme sa na teba už 28. septembra o 17:00 v Trnave, Nádvorie Coworking 😍

❗️Dôležité: Nádvorie Coworking je podľa aktuálnych opatrení momentálne v režime OTP (očkovaní/testovaní/prekonaní – sú vítaní).
Viac informácií tu: https://bit.ly/3krXu6h

Podrobnosti

Dátum:
28. septembra 2021
Čas:
17:00 - 19:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/1086419138558838

Miesto udalosti

Nádvorie Coworking
Štefánikova 4
Trnava,91701SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Súhlasím so zásadamiPrivacy