Street food park vol. 58 2023

A JE TO TU ZNOVU! Tretí Street Food Park tohto roka sa už blíži a my sme si pre vás pripravili novinku! Tento krát si budete môcť vychutnať Street food park aj počas nedele.
🌮 Oslávte s nami lásku k jedlu na námestí pred Starou tržnicou a vychutnajte si vynikajúce sladké aj slané pokrmy od týchto predajcov:
🍫 Párance
🍫 Na pare
🥟 Majstri Haluškári
🥟 Zemiakové srdce
🥟 Foodstock
🥟 Unas street food
🥟 Vyzretemaso.sk
🥟 Bao Brothers
🥟 Falafel House
🥟 MumBhai Express
🥟 Roll Town
🥟 Take Paella
🥟 Green Leaf
🍷 Vínomobil
🍷 Folcik
🍷 Sódabar so sódou zo Starej tržnice
🍷KASTLER Cider a Smädohasič
OTVÁRACIE HODINY
24. – 28. 5. 2023
Streda: 12:00 – 22:00
Štvrtok: 12:00 – 22:00
Piatok: 12:00 – 22:00
Sobota: 10:00 – 22:00
Nedeľa: 10:00 – 18:00
Vstup voľný
PLATBA KARTOU
Náš partner, Slovenská sporiteľňa, prináša na SFP jednoduché bezkontaktné platby, vďaka ktorým si nemusíte nosiť žiadnu hotovosť ✌️
Na celom SFP každý návštevník zaplatí pohodlne bezkontaktne mobilom, hodinkami alebo kartou.
ZERO WASTE
Kávu, ale aj ďalšie nápoje so sebou, dostanete do zálohovaného GOCUP pohára. Ten môžete po dopití vrátiť a vziať si naspäť 1 € zálohu alebo si ho ponechať.
Riady a poháre používané predajcami na Street Food Parku sú kompostovateľné. Svoje odpadky, prosím, vyhadzujte v našich recyklačných staniciach, kde vás usmerníme ohľadne správneho triedenia. Ďakujeme!

We happily invite you to once again to enjoy tasty food and drinks in a friendly atmosphere in front of the Old Market Hall!
CARD PAYMENT
Our partner, Slovenská sporiteľňa, brings simple contactless payments to SFP, thanks to which you don’t have to carry any cash ✌️
At the entire SFP, every visitor can conveniently pay contactless with a mobile phone, watch or card.
ZERO WASTE
Cutlery and glasses used at Street Food Park are all compostable. Please, dispose your waste at our recycling stations, where we will inform you how to separate your waste correctly. Thank you.


Publikovaný

v

od

Značky: