Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

SWAP na Urban Markete

8. decembra 2018 @ 11:00 - 21:00

Pozývame vás na celodenné SWAPovanie, vrámci Urban Market 2018 (Winter Edition)

Nájdete nás na Gamča – Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
V sobotu 8. decembra od 11:00 do 21:00.

Príďte, prineste vaše krásne oblečenie (ktoré nenosíte a len tak vám stojí v skrini) a za odmenu si odneste také, ktoré využijete.

Veríme, že sa vám podarí na SWAPe uchmatnúť aj pár darčekov pre rodinu a kamošov na Vianoce. Zároveň pomôžete planéte tým, že sa vaše nenosené oblečenie dostane znova do obehu a vy dáte šancu inému, bez toho aby ste si museli kupovať nové kúsky. A ako tretí bonus, za ušetrené peniaze, môžete podporiť lokálnych dizajnérov alebo výrobcov, ktorých tvorbu nájdete na Urban Market 2018 (Winter Edition).

Vstupné na SWAP je 5 EUR.

V predpredaji vám ponúkame možnosť zakúpiť si zvýhodnené vstupné: Permanentka na Urban Market 2018 (Winter Edition) + SWAP: 9 €
Dostupná iba do 6. decembra 2018 cez predpredaj.sk a na mieste v piatok, 7. decembra do 22:00. Permanentka oprávňuje držiteľa na vstup na Urban Market a sprievodné aktivity počas celého víkendu vrátane vstupu na SWAP.

Čo je SWAP?

SWAP je vzájomná výmena – oblečenia, skúseností, názorov.
SWAP je miesto pre každého, kto sa chce zbaviť oblečenia – ktoré mu už neprináša radosť. Za odmenu si odniesť niečo „nové“ čo sa mu páči, čo potrebuje.
SWAP je ekologické riešenie získavania „nových“ vecí.
SWAP je rýchle uspokojenie potreby oživiť šatník.
SWAP je spoločenská udalosť a hlavne zábava.

Ako to funguje?

Náš SWAP je zameraný na výmenu oblečenia, kabeliek, topánok a doplnkov. Prineste vytriedené oblečenie do spoločného obehu a za odmenu si môžete odniesť čokoľvek, čo nájdete, čo potrebujete, čo sa Vám zapáči.

Ako si vytriediť oblečenie?

1) Oblečenie a doplnky, ktoré chcete “swapovať”. Musia však byť vo výbornom stave. Voňavé, čisté, pekné a nepoškodené. Také, ktoré by ste dali svojej dobrej kamarátke alebo kamarátovi.

2) Oblečenie, ktoré už nemá potenciál slúžiť ďalej v jeho pôvodnej forme. Toto odovzdáme na recyklačné účely. Na recykláciu je však možné priniesť len oblečenie. Na Slovensku zatiaľ nie je možné recyklovať topánky a doplnky.

Koľko oblečenia môžete priniesť?
Množstvo oblečenia je limitované na 2 tašky.

Čo sa stane s vecami, ktoré ostanú?
Oblečenie, ktoré si nenájde nového majiteľa poputuje na dobročinné účely alebo sa zrecykluje.

Miesto udalosti

Gamča
Grösslingová 18
Bratislava,SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.