Urban Market 2021 (Summer Edition) @Grape X Tyršák

REGISTRÁCIA PREDAJCOV SPUSTENÁ!
Pozor, počet miest je limitovaný. Prihlasovanie predajcov prebieha od 1. 7. do 14. 7. 2021 (vrátane) tu: bit.ly/RegistraciaPopUp2021

Registrácia nie je určená pre gastro predajcov.

~

Slnko, Dunaj, piesok, festivalová atmosféra, ale hlavne kvalitný lokálny dizajn! Po dlhšej odmlke prinášame menšiu letnú “pop up” verziu Urban Marketu, ktorá sa uskutoční na bratislavskej mestskej pláži Tyršák. Príďte objaviť čerstvú autorskú tvorbu, ktorá už niekoľko mesiacov zrela v ateliéroch, dielňach a officoch našich domácich tvorcov.

Táto letná edícia bude súčasťou špeciálneho vydania Grape Festivalu, ktorý sa toto leto presúva pod Starý most na Tyršovom nábreží v Bratislave. V pôvodnom termíne veľkého Grejpu je pripravená aj mini verzia dvojdňového festivalu. A práve tu Urban Market nesmie chýbať!

Ak to pandemická situácia dovolí, súčasťou Urban Market zóny bude aj stage s rozmanitým sprievodným programom, ktorý bude plný dizajnu a zaujímavých tém.

MIESTO KONANIA
Tyršák – mestská pláž, Tyršovo nábrežie, Bratislava

OTVÁRACIE HODINY
piatok | 13. 8. | 16:00 – 20:00
sobota | 14. 8. | 11:00 – 20:00
nedeľa | 15. 8. | 13:00 – 19:00

Vstup pre návštevníkov je zadarmo.

Urban Market


https://www.tyrsak.sk
https://www.grapefestival.sk

Úvod

V areáli Tyršáku sa nachádzajú toalety, gastro zóna, oddychová zóna, beach volejbalové ihrisko, ihriská pre deti či vodné osviežovače. Vedľa pláže sú k dispozícii parkovacie plochy a platené parkovisko.

Na podujatí budú platiť protipandemické opatrenia podľa aktuálne platnej vyhlášky RÚVZ BA.


Publikovaný

v

od

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár