Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Vegan piknik vol.6

8. júna 2019 @ 10:00 - 23:59

Pozývame vás v poradí už na šiesty vegánsky piknik ,ktorý sa tentokrát bude odohrávať v priestoroch bývalej hájovne teraz známej ako kultúrno turistické centrum HÁJOVŇA na Červenej Studni.

Celý piknik sa bude odohrávať vo vonkajších priestoroch na slniečku, kde sa tentokrát môžete tešiť na mnoho aktivít pre Vás aj vaše deti. Každý si príde na svoje.
Postupne vám budeme prezrádzať čo vás čaká, ale prezradíme už teraz,že program bude bohatý. Okrem jógy, si môžete vyrobiť aj vlastnú kozmetiku a zatiaľ čo vy sa budete dozvedať nové info z rôznych oblastí vaše deti sa budú vyberať po stopách lesných škriatkov a víl. Samozrejme večer nás čaká skvelý koncert živelnej kapely, ktorá vás istotne roztancuje. Viac info už čoskoro…

Každý je vítaný – vegán, vegetarián, karnista, bezlepkáč, frutarián, bretharián a dokonca aj mäsožravec :). Pokojne zober aj frajera či frajerku, rodičov, či iných kamošov.

? ČO SI TREBA PRINIESŤ?
➡ niečo vegánske pod zub
➡ niečo z čoho budeš jesť (miska / tanier / príbor)

? AKÉ JEDLO JE VEGÁNSKE?
Pod vegánskym jedlom sa myslí všetko, čo neobsahuje mäso a živočíšne zložky (mlieko, syr, vajcia, med atď.). Môžeš teda upiecť koláč, pripraviť raw zákusok, spraviť jednoduchú pomazánku či niečo dobré navariť. Priniesť však môžeš aj surové ovocie alebo zeleninu, príp. nejaké vegánske maškrty z obchodu (sušienky, cukríky, čokoláda a pod). Určite poteší aj niečo na spláchnutie hrdla: domáca limonáda, minerálka, čaj, čerstvý fresh či obyčajný kupovaný džús. 🙂

? Ak prinesieš vlastné jedlo, napíš na papierik zloženie alebo aspoň zoznam alergénov. Túto informáciu ocenia najmä alergici.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Peťka a Maťko 🙂

Podrobnosti

Dátum:
8. júna 2019
Čas:
10:00 - 23:59
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/2118321598205713

Miesto udalosti

NAD TÝM – Červená Studňa
Nad Rozgrundom 1
Banska Stiavnica,96901SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.