Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Víkend otvorených parkov a záhrad 2022

3. júna 2022 @ 10:00 - 5. júna 2022 @ 18:00

XIV. ročník kultúrno-vzdelávacieho podujatia, ktorého cieľom je zdôrazňovať a prezentovať hodnoty našich parkov a záhrad.
Upozornenie:
Počas celého podujatia odporúčame nosiť rúško či obdobnú ochranu horných dýchacích ciest. Organizátor má právo nevpustiť do priestoru podujatia návštevníka s telesnou teplotou vyššou ako 37,2°C, či z kapacitných dôvodov. Na podujatí platí zákaz podávania si rúk a návštevník je povinný si pri vstupe ruky vydezinfikovať. Prosíme vás o ohľaduplnosť a zodpovednosť – ak sa necítite dobre, zostaňte doma. Ak vykazujete príznaky akútneho respiračného ochorenia (horúčka, kašeľ, bolesť hrdla…) ste povinný zostať v domácej izolácii.
Národný Trust n.o. si Vás dovoľuje upozorniť, že z podujatia budú vyhotovené zvukové a obrazové záznamy, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o podujatí. Účasťou na podujatí VOPZ udeľuje fyzická osoba súhlas so spracovávaním osobných údajov za účelom registrácie návštevníkov, vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí Národného Trustu n.o. výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácií o podujatí, v súlade s §12 ods., 3 zákona číslo 40/1964 Zb. občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.
Vašou účasťou na podujatí udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Národný Trust n.o., IČO 42000408 (ďalej „Spoločnosť“), ako hlavnému organizátorovi podujatia, aby spracovávala Vaše osobné údaje, ktoré ste jej poskytli v knihách návštev a v registračnom formulári na jednotlivé aktivity podujatia.
Účastník podujatia berie na vedomie, že k jeho osobným údajom bude mať prístup vyššie uvedená Spoločnosť, jej zamestnanci a prípadne tiež tretie osoby– spracovatelia, ktorí poskytujú vhodné záruky a ktorých spracovanie spĺňa všetky požiadavky GDPR, a ktoré budú dostatočne chrániť práva a osobné údaje účastníka podujatia.
V prípade, že sa rozhodnete svoj súhlas odvolať, môžete tak urobiť zaslaním správy na e-mail prevádzkovateľa nt@nt.sk.

Podrobnosti

Začiatok:
3. júna 2022 @ 10:00
Koniec:
5. júna 2022 @ 18:00
Udalosť Kategórie:
,
https://www.facebook.com/events/698823444904740

Miesto udalosti

Vybraté parky a záhrady na Slovensku

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Súhlasím so zásadamiPrivacy