Víno pod hviezdami 2022

Víno pod hviezdami 2022 ✨

Už šiesty ročník najromantickejšieho festivalu na Slovensku sa uskutoční 5. a 6. augusta 2022 v pezinských vinohradoch. Opäť sa môžete tešiť na tridsiatku vinárov z celého Slovenska, ktorí vám odprezentujú to najlepšie z ich vínnych pivníc. Súčasťou podujatia budú opäť vystúpenia hudobných interpretov. Tento rok sme si dali na tom naozaj záležať a na festivale sa objavia známe festivalové mená. Po prvý krát sa predstavia aj zahraniční interpreti. To všetko v nádhernom prostredí viníc pod úpätím Malých Karpát ?

Piatkový hudobný program ?

⭐ Horkýže slíže
⭐ Korben Dallas
⭐ United Flavour
⭐ Malalata
⭐ Funny Fellows
⭐ Ľudová hudba Andreja Záhorca
⭐ Wet Floor

Sobotný hudobný program ?

⭐ Polemic & Medial Banana
⭐ N.O.H.A. (Noise of Human Art)
⭐ Fallgrapp
⭐ Funny fellows
⭐ Ľudová hudba Andreja Záhorca
⭐ Saymi

* Zmena programu vyhradená.

INFORMÁCIE

? Kvôli obmedzeným kapacitám odporúčame zakúpiť si vstupenky v predpredaji.

? Zaplatené vstupné na podujatie sa nevracia, vstupenka je nenávratná. Viac informácií v obchodných podmienkach (https://vinopodhviezdami.sk/vseobecne-obchodne-podmienky/).

? Zbystrite pozornosť, v súvislosti s ochorením COVID-19:
Podujatie podlieha zmenám na základe platnej legislatívy a uskutoční sa za dodržania podmienok a nariadení zo strany príslušných orgánov verejnej správy.

? V súvislosti s výskytom ochorenia COVID-19 v prípade, ak opatrenia Úradu verejného zdravotníctva neumožnia uskutočnenie podujatia Víno pod hviezdami 2021 v termíne 5. 8. 2022 a 6. 8. 2022 zakúpené vstupenky budú automaticky prenesené na nasledujúci ročník podujatia Víno pod hviezdami 2023.

Organizátor:

Karapatská muška
www.karpatskamuska.sk
www.vinopodhviezdami.sk
Víno pod hviezdami s.r.o.


Publikovaný

v

od

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár