Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Vrbovské vetry 2024

6. júla 2024 @ 13:00 7. júla 2024 @ 12:00

Vrbovské vetry 2024

MADIAL BANANA
BUTY
SLOBODNÁ EURÓPA
VENEER
TUSTÉ BALETKY
DRUŽINA
VRBOVSKÍ VÍŤAZI
CHIKILIKITUA
DŽUKEBOX LIVE
HRY PÁNA BRATA
KRST NOVEJ KNIHY
a iné

V malebnom mestečku Vrbové, ktoré sa každé leto stáva epicentrom tohto hudobného diania, sa chystá už 18. edícia nášho, vášho festivalu Vrbovské Vetry. Tento rok, konkrétne 6. júla 2024, sa návštevníci môžu tešiť na bohatý program plný hudobných lahôdok, prekvapení ale aj nových zelených iniciatív s ktorými spolu oslávime dosiahnutú plnoletosť festivalu.
Hudobný Line-up: Zmes našich obľúbených umelcov
Program festivalu je ako vždy pestrý a sľubuje nezabudnuteľné zážitky. Medzi hlavné hviezdy patria skupiny Medial Banana, známa svojím energickým reggae, legendárna česká skupina Buty, alebo rokenroloví veteráni Slobodná Európa. Nechýba ani nová krv na scéne, ako sú Veneer či Tusté Baletky, ktoré prinesú čerstvý vietor do plachiet festivalu.
Vrbovskí Víťazi a Chikilitua: Srdce Festivalu
Neodmysliteľnou súčasťou Vrbovských Vetrov je lokálna skupina Vrbovskí Víťazi a už domáci Chiki liki tu-a. Tieto kapely, sú silne zakorenené v histórii festivalu, prinesú to najlepšie zo svojej bohatej tvorby a určite rozjasajú srdcia nejedného z publika.
Branislav Jobus: Nie len hudobník
Jednou z dôležitých udalostí bude krst novej knihy Branislava Jobusa, ktorý je nielen zakladateľom festivalu, ale aj autorom detských kníh a ekologickým aktivistom. Jeho nová kniha je očakávaným prírastkom do jeho pestrej literárnej tvorby.
Ekologický Záväzok: Hlavný partner festivalu NATUR-PACK, a.s.
Vrbovské Vetry 2024 idú zelenou cestou. Spolupráca s NATUR-PACK, a.s., zdôrazňuje záväzok festivalu k ochrane životného prostredia. Triedenie odpadu, používanie recyklovateľných materiálov a zvyšovanie povedomia o ekológii sú len niektoré z iniciatív, ktorými festival prispieva k udržateľnosti.
Atmosféra Vetrov je plná hravosti
Nebudú teda chýbať ani tradičné hry Pána Brata, ktoré sú známe svojou originálnosťou a zábavnosťou. Tieto aktivity, ako sú preteky na húpacích koňoch či streľba z poplašnej pištole, sú zárukou jedinečnej a priateľskej atmosféry, ktorú Vrbovské Vetry ponúkajú.
Vrbovské Vetry sú viac než len hudobný festival. Sú to dva dni plné zábavy, kultúry, vzdelávania a spoločenskej zodpovednosti. Všetci, čo sa zúčastnia, sa môžu tešiť na nezabudnuteľný zážitok, ktorý obohatí nielen ich hudobný vkus, ale aj ich pohľad na svet okolo nich.
BONUS Vianočný Darček: Knihy za Symbolickú Sumu
Vianočný darček od organizátorov festivalu prichádza v podobe zaujímavej akcie. Každý, kto si zakúpi lístok na festival do konca roku 2023, dostane možnosť zakúpiť si knihu Až Na Vrchol za symbolickú sumu 3€. Táto kniha, podpísaná autorom, bude dostupná na prevzatie priamo na festivale.
Ročník 2023 bol beznádejne vypredaný! Preto prosíme našich skalných aby si kúpu vstupenky nenechávali na poslednú chvíľu. Tešíme sa na vás priatelia..
Vstupenky na Ticketlive.sk: https://www.ticketlive.sk/sk/event/vrbovske-vetry-06-07-2024

Futbalový štadión Mesta Vrbové

1 Športová
Vrbové, 922 03 SK
+ Google Map

Podrobnosti

Začiatok:
6. júla 2024 @ 13:00
Koniec:
7. júla 2024 @ 12:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/237518019137767

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.