Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Za vínom do Šenkvíc 2021

19. júna 2021 @ 12:00

Milí priatelia,

hurá do Šenkvíc! Srdečne vás pozývame na jubilejný 10. ročník podujatia Za vínom do Šenkvíc. Príďte si vychutnať príjemný deň v spoločnosti priateľov a milovníkov dobrého vína. Brány podujatia otvoríme už 19. júna 2021 o 12:00 tak neváhajte a pridajte sa k nám.

Tento rok vám svoje víno, pivničky, výrobné a prezentačné priestory predstaví 29 vinárov na 21 ochutnávkových stanoviskách. Podujatie Za vínom do Šenkvíc je príležitosť spoznať začínajúce, malé, stredné aj veľké vinárstva Malokarpatského kraja a nahliadnuť do priestorov vinárstiev, ktoré sú pre verejnosť počas roka neprístupné.

Čo vás čaká už 19. júna 2021 v Šenkviciach?
Okrem lahodného vína sa môžete tešiť na slovenskú kuchyňu s ochutnávkou miestnych špecialít podľa receptúr starých šenkvických babičiek, jazdy na konskom koči, tombolu s bohatými vinárskymi cenami, súťaž o najlepšie vinárstvo podujatia a samozrejme, na vašu obľúbenú šenkvickú muziku. Pre veľký úspech na predošlých ročníkoch vás budú tento rok na podujatí sprevádzať až tri kapely.

Novinkou tohto ročníka je predajná výstava šenkvických umelcov, kde sa vám predstaví Soňa Kozáková s pôvabnými šperkami a objektami malých rozmerov, vyrábaných zlatníckou technikou a prácou s drôtom, Silvia Stránska so zaujímavými dielami, ktoré tvorí metódou plstenia a v neposlednom rade budete mať možnosť vidieť akvarelové a akrylové maľby Daniela Benkiča.

Podrobnosti

Dátum:
19. júna 2021
Čas:
12:00
Udalosť Kategória:
http://zavinomdosenkvic.sk/

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy