Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Za vínom do Šenkvíc 2022

30. apríla 2022 @ 12:00 - 22:00

Milí vínni nadšenci,

Hor sa do Šenkvíc!🍷

Srdečne vás pozývame vychutnať si príjemný deň v spoločnosti priateľov a milovníkov dobrého vína v Šenkviciach. Špecialitou tohto ročníka sú „Vína Garantovaného Pôvodu”. Tento pilotný projekt ako prví na Slovensku realizujú šenkvickí vinári v spolupráci s iniciátorom tejto myšlienky p. Ivom Zaleským. Brány podujatia otvoríme už 30. apríla 2022, tak neváhajte a pridajte sa k nám. Pripravili sme pre vás program plný zážitkov. Hurá do Šenkvíc!

Svoje 🍷, pivničky, výrobné a prezentačné priestory vám predstaví 30 entuziastických vinárov na viac ako 20 ochutnávkových stanoviskách. Na správny chod podujatia bude už tradične dohliadať náš patrón. Tento rok je ním Jožko Jančo – dlhoročný skromný hobby vinár.

Na čo sa môžete tešiť?

Viacerí šenkvickí vinári predstavia v rámci pilotného projektu „Víno Garantovaného Pôvodu“ svoje vína „chránené“ touto novou značkou. Spolu s vami tak podporíme poctivú prácu a tradíciu slovenského vinárstva a hlavne vína skutočne slovenského pôvodu vyrobené výlučne zo slovenského 🍇.

Samozrejmosťou je bohatý program plný zážitkov. Môžete sa tešiť na tradičnú slovenskú kuchyňu s ochutnávkou miestnych špecialít podľa receptúr starých šenkvických babičiek, jazdy na konskom koči, tombolu s lákavými vinárskymi cenami, súťaž o najlepšie vinárstvo podujatia a samozrejme, na vašu obľúbenú šenkvickú 🎵. Pre veľký úspech na predošlých ročníkoch vás budú tento rok na podujatí sprevádzať až tri kapely.

Tešíme sa na vás!

Podrobnosti

Dátum:
30. apríla 2022
Čas:
12:00 - 22:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/1124851924979466

Miesto udalosti

Spolok vinohradníkov a vinárov Šenkvice
Chorvátska 105
Senkvice,900 81SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.