Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

ABBA Slovakia na zámku 2020

24. augusta 2020 @ 19:00 - 22:00

?ABBA Slovakia na zámku ?
24.08.2020 / pondelok

Nebude to len obyčajný večer, bude to večer plný hudby, známych piesní, tanca a zábavy. Príďte a zaspievajte si známe hity od legendárnej skupiny ABBA, v podaní ABBA Slovakia.

V programe ABBA Slovakia, zaznejú najväčšie hity legendárnej skupiny ABBA s najvernejšou interpretáciou, v podaní ABBA Slovakia. Najlepšia koncertná, tanečná a svetelná show, zložená zo 6-člennej kapely verne a naživo imitujúcej hity skupiny ABBA. Súčasťou je 4-členná tanečná formácia.
AGNETHA – Petra Maxin-Čegiňová DiS.art: vyštudovaná muzikalová herečka a speváčka, 2 ceny GRAMMY, účinkovanie v hlavných úlohách muzikálov. Účinkovala v ŠD Košice, DJZ Prešov, DJB Nitra, NOVÁ SCÉNA Bratislava, KALICH Praha, TV programy STV, TV JOJ a ďalšie.
ANI-FRID – MgArt. Dominika Kleisová: vyštudovaná muzikalová herečka a speváčka, účinkovanie v muzikáloch Městské Divadlo Brno, NOVÁ SCÉNA Bratislava, hudobných činohrách Radošinského naivného divadla Bratislava, TV programy TV NOVA a TV JOJ a ďalšie.
BENNY – MgrArt. Martin Onderišin: vyštudovaný klavír na VŠMU Bratislava, pedagóg a ďalšie.
BJORN – Filip Kluknavský: excelentný gitarový virtuóz – samouk, účinkuje v mnohých hudobných produkciách ako Peter Bič project a ďalšie. BICIE – Radoslav Zeleňák DiS.art: vyštudované bicie, vedecká odborná činnosť v oblasti muzikoterapie a ďalšie. BASGITARA – Michal Baluch DiS.art: vyštudovaný muzikálový spevák a herec. Účinkovanie v ŠD Košice, Divadlo hudby a ďalšie.

Spravte si pred koncertom pekný deň a príďte skôr. Čaká na vás prehliadka zámku, čarovnej Galérie umeleckého skla i naozajstných Pálffyho apartmánov. Urobte si ochutnávku vo vinárstve, vychutnajte si večeru v Zámockej vieche alebo Palffy restaurant. Alebo zostaňte po koncerte našimi hosťami. K zvýhodnenému ubytovaniu ponúkame fľašu nášho vína, návštevu wellness a ubytovaniu samozrejme i raňajky.

VIP vstupenka na prízemí zahŕňa: Obsluha počas večera, víno, nealko, kanapky, syrová variácia, dezert.

VIP KING ROOM LOUNGE: privátna prestrešená lóža v štandarde luxusnej hotelovej izby pre dve osoby ( na vyžiadanie možnosť prikúpiť ďalšie miesta v lóži prosím kontaktujte na nižšie uvedenom čísle). Víno, nealko, mini studený bufet.
Obsluha na telefón, klimatizácia, privátna toaleta priamo v lóži. Za doplatok 40€/osoba možnosť prenocovať priamo v lóži s raňajkami.
Viac info: +421 33 79 89 000 / hotel@zamokpezinok.sk
Viac info na www.zamokpezinok.sk.

Začiatok: 19:00hod.
Miesto: Nádvorie pod holým nebom, Šimák Zámok Pezinok, Mladoboleslavská 5, 902 01 Pezinok
Viac info: 033/798 90 00 – recepcia

Po odohratí 30minút predstavenia sa vstupné nevracia.
Deti od 10 rokov – cena vstupenky je bez nároku na zľavu.

Možnosť zakúpenia zvýhodneného ubytovania v zámockých izbách s raňajkami na 1 noc, vstup do Wellness&SPA, a fľaša vína.
Vypočujte si komorný koncert pod holým nebom a užite si zámok s vínom a wellness. Strávte u nás noc na vynikajúcom koncerte.
Viac info: E: hotel@zamokpezinok.sk / T: 033/798 90 00

Podrobnosti

Dátum:
24. augusta 2020
Čas:
19:00 - 22:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/abba-slovakia-na-zamku-2020-08-24/

Miesto udalosti

Šimák Zámok Pezinok
Mladoboleslavská 5
Pezinok,902 01SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Súhlasím so zásadamiPrivacy