Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Bitcoin Best Practices 2020 | Workshop

24. mája 2020 @ 14:00 - 18:30

Ako správne bitcoinovať v roku 2020?

Bitcoin samotný a ekosystém okolo neho sa za posledné roky výrazne posunul. Máme tak v rukách nástroje, ktoré umožňujú používať Bitcoin lepšie ako kedysi. Úvod do Bitcoinu máme mnohí za sebou a základy zvládame, no pokročilejších nástrojov sa vôbec netreba báť. Technológie ako Lightning Network alebo Coinjoin môžu znieť náročne, no stačí správny výklad a pochopíte, aké sú jednoduché a koľko prinášajú benefitov. Bitcoin je plný možností, o ktorých mnohí ani netušia.
Preto som sa rozhodol zorganizovať workshop, na ktorom chcem ľudí naučiť pokročilejšie pracovať s Bitcoinom. Ukázať ako bitcoinujú profíci, vysvetliť novinky, nástroje a ako ich čo najjednoduchšie začať používať už dnes. Budete tak môcť používať Bitcoin privátnejšie, rýchlejšie, lacnejšie a bezpečnejšie.

Workshop vám pomôže získať širší prehľad o fungovaní Bitcoinu, jeho možnostiach a nástrojoch. Aby som zmeral záujem o tento workshop, rozhodol som sa zorganizovať crowdfunding. Ten je už úspešne naplnený, no stále ho môžete podporiť a získať tak vstup na workshop alebo aspoň jeho záznam. Crowdfunding a všetky ďalšie informácie nájdete tu: bit.ly/bitcoinbestpractices

Podrobnosti

Dátum:
24. mája 2020
Čas:
14:00 - 18:30
Udalosť Kategórie:
,
https://bit.ly/bitcoinbestpractices

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy