Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dračie dni – Hrad Červený Kameň 2023

24. júna 2023 @ 10:0025. júna 2023 @ 19:00

Dračie dni sú originálny rozprávkový festival pre celú rodinu. Tentokrát vás pozývame zažiť príbeh o kráľovskej svadbe, počas ktorého nás spoločne čaká množstvo smiechu aj úskalí. Dráčik Arnošt sa naučí novým schopnostiam a mladému kráľovskému páru medzičasom poriadne zamieša plánmi bosorka. Tešiť sa však môžete aj na celkom nový štýl zážitku. Predstavenia a hravé úlohy Dračích dní sú totiž súčasťou jediného príbehu. Nestačí sa teda len pozerať! Aby sme spoločne zlomili bosorkinu kliatbu, musíme sa prv vybrať na rozprávkovú pátraciu výpravu. Splnením úloh v piatich kráľovských komnatách získate časti k čarovnému zaklínadlu. Každé z detí, ktoré pomôžu zachrániť princeznú, oceníme Rádom dračieho kráľovstva!

Príbehom vás prevedú skúsení herci, ktorých poznáte z divadla aj televíznych obrazoviek. V hlavných úlohách sa môžete tešiť na Marka Igondu, Anikó Vargovú, Mária Zeumera, Ivanu Kološovú a Davida Kakaša. Rozprávku navyše dotvorí unikátna atmosféra slovenských hradov a zámkov.

Počas víkendu na Hrade Červený Kameň sa uskutočnia 4 samostatné podujatia. Vstupenky a všetky informácie nájdete na ➡️www.DracieDni.sk⬅️. Vstúpte s nami do rozprávky!

Details

Start:
24. júna 2023 @ 10:00
End:
25. júna 2023 @ 19:00
Event Category:
Website:
https://www.draciedni.sk/

Venue

Červený Kameň Hrad
Hrad Červený Kameň
Casta, 900 89 SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.